Skocz do zawartości
Gość Moro

Jaka ładowarka samochodowa podpasuje do laptopa Fujitsu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Moro

Witam jak w tytule potrzebuje jakiegoś taniego rozwiązania do połączenia zapalniczka laptop Fujitsu Siemens Amilo Li 3710 ,wolałbym jakąś uniwersalną co by podeszła i czy podejdzie? poniżej zamieszczam zdjęcia z ładowarki sieciowej z parametrami .Za wszystkie odpowiedzi dzięki ,mile widziane linki do aukcji ;)

 

Na fotce pierwszej (to chyba ważne )

Input 100-240V -1.5 A 50-60 Hz

Output 20V 3,25 A

23122010133.jpg

23122010132.jpg

Edytowane przez Moro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie przetwornicę z 12V na 230V i będzie najlepiej :)

Ja mam i jestem zadowolony

Pozdrawiam :provw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega kyniu ma rację. Jest bardziej uniwersalna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
Kup sobie przetwornicę z 12V na 230V i będzie najlepiej :)

Ja mam i jestem zadowolony

Pozdrawiam :provw:

 

co to takiego ,coś mi kolega wspominał ,czarna magia :D coś znalazłem ale drogie dziadostwo

http://allegro.pl/przetwornica-samochodowa-dc-12v-ac-230v-200w-z-usb-i1367866036.html

 

---------- Post added at 19:31 ---------- Previous post was at 19:23 ----------

 

 

ale mojego modelu nie ma wiec nie wiadomo czy za bangla ja mam Li 3710

Edytowane przez Moro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy coś takiego. Mam 150W

Koleś w sklepie z komputerami odradzał mi zasilacz i mówił, że tylko podtrzymuje lapka i nie ładuje baterii a przetwornica ładuje (fakt ładuje. Sprawdzone)

Edytowane przez kyniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

ma ktoś takiego sprzęta używanego może ?:D tniemy koszta ehhe potrzebne jest mi to do diagnozy kupiłem kabel diagnostyczny ale bateria w lapku pada po poł godziny

 

---------- Post added at 19:47 ---------- Previous post was at 19:45 ----------

 

a takie ładowarki jak na allegro uniwersalne do lapków to nie podejdą ? chyba po 15 zł chodzą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ma ktoś takiego sprzęta używanego może ?:D tniemy koszta ehhe potrzebne jest mi to do diagnozy kupiłem kabel diagnostyczny ale bateria w lapku pada po poł godziny

 

---------- Post added at 19:47 ---------- Previous post was at 19:45 ----------

 

a takie ładowarki jak na allegro uniwersalne do lapków to nie podejdą ? chyba po 15 zł chodzą

ładowarki jak na allegro uniwersalne do lapków to nie podejdą ? chyba po 15 zł chodzą
tych ja bym nie brał bo mogą czasem uszkodzić laptopa bo skąd wiesz z czego i jak to zrobione

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do diagnozy to ja bym stosował taki zasilacz lub przetwornicę tylko jak się ma kabel obd z opto-izolacją - przy zwykłym kablu mogą popłynąć jakieś prądy wyrównawcze przez linie diagnostyczne i uszkodzić port lub gniazdo w aucie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam zasilacz uniwersalny,jest ok,w komplecie końcówki do wszystkich modeli laptopów,cena ok 70 zł,kupiony w Vob....Jak najbardziej polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Posiadam zasilacz uniwersalny,jest ok,w komplecie końcówki do wszystkich modeli laptopów,cena ok 70 zł,kupiony w Vob....Jak najbardziej polecam.
Też mam taki, ale jak używałem go, to miałem zakłócenia na CB (Midland Alan 100+). Laptoka używałem jako NAVI ;)

 

---------- Post added at 22:34 ---------- Previous post was at 22:34 ----------

 

Aha, i nieprawdą jest że on tylko podtrzymuje baterię. Ładowanie baterii bez problemu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz dostęp do starego UPS'a to masz gotową przetwornicę, musisz tylko zamontować sobie grube kable do zasilania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

Chyba jednak wybiorę ładowarkę uniwersalną ,nie trzeba nosić zasilacza od laptopa do auta żeby podpiąć pod przetwornicę minus że będzie to służyć tylko do laptopa ,ale właściwie taki ma być cel ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności