Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Przeciez tu nikt nikogo niezmusza Prosze dzilac na wlasna reke powodzonka hejka .....Elo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to chyba tyle w temacie.

;) na proźbę otwieram.

Edytowane przez pobs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. znajomy kierowca poszukuje odbiorcow napedu w londynie oraz w okolicach A 12 i A11. Naped pewny, prosto z pieca:). mi sprzedal po 70 pikow za litr. zainteresowanych zapraszam na pw. aha, od wtorku, tj 19.01 nie bede mial dostepu do neta poniewaz sie przeprowadzam. jak odczytam odpisze... pdzr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgodze sie czerwona po tyle chodzi heheh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zgodze sie czerwona po tyle chodzi heheh

u mnie za tyle jest normalna,czerwonka po 60

 

---------- Post added at 06:55 ---------- Previous post was at 06:55 ----------

 

problem w dostawcach, malo ich...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo sie boja tutaj nigdy niewiadomo kto bedzie wolal na CB o paliwko...wszedzie kamery itd..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo sie boja tutaj nigdy niewiadomo kto bedzie wolal na CB o paliwko...wszedzie kamery itd..

 

w mojej okolicy nie ma za dużo parkingów

 

ale wiesz jezdziłem raczej nie na parkingi tylko w boczne przemysłowe strefy gdzie duzo fabryk i kierowcy szukaja spokojnego parkingu na noc, i zawsze mi sie udawało kupić,potem miałem 2 kierowców na zmiane co zawsze 2 dni przed przyjazdem do uk info mi słali

teraz mam passia i tak jakos boje mu sie lac palliwo inne niz dystrybutora , ale ropa poszła tak w góre ze chyba trza bedzie właczyc cb znowu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w mojej okolicy nie ma za dużo parkingów

 

ale wiesz jezdziłem raczej nie na parkingi tylko w boczne przemysłowe strefy gdzie duzo fabryk i kierowcy szukaja spokojnego parkingu na noc, i zawsze mi sie udawało kupić,potem miałem 2 kierowców na zmiane co zawsze 2 dni przed przyjazdem do uk info mi słali

teraz mam passia i tak jakos boje mu sie lac palliwo inne niz dystrybutora , ale ropa poszła tak w góre ze chyba trza bedzie właczyc cb znowu

Nie ma co sie bac, to ta sama ropa a do ciezarowek nie wiem czy slyszeliscie jest lepsza ala Vpower i do tego czystrza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ma co sie bac, to ta sama ropa a do ciezarowek nie wiem czy slyszeliscie jest lepsza ala Vpower i do tego czystrza.

 

to znaczy ja sie tylko boje ze po polandi jak jezdzi to moze syf tankowac, w europie zatankuje dobra ale tego syfu zawsze na dnie zostanie i cosik sie tam wymiesza, ciezarówa to wszystko spali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda że tak daleko mieszkacie,bo ropka by się przydała ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szkoda że tak daleko mieszkacie,bo ropka by się przydała ..

 

jak wezmiesz z 500- 1000 litrów to sie opłaci podjechac :bleble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to znaczy ja sie tylko boje ze po polandi jak jezdzi to moze syf tankowac, w europie zatankuje dobra ale tego syfu zawsze na dnie zostanie i cosik sie tam wymiesza, ciezarówa to wszystko spali

No obawiam sie ze nie koniecznie....

Ciezarowki smigaja na lepszym paliwie bo gdyby przy takich przebiegach tankowaly to co my to chyba i zywotnosc ich bylaby taka jak u nas....

gadalem z koleszka kiedys(w czasach szkolnych)o tym bo jego ojciec ma firme(20pare tiow)teraz on tez. Mianowicie mowil ze jego stary ma w firmie wlasny cpn i ze do tirow kupuja zupelnie inne paliwo niz do zwyklego auta.

Oczywiscie maja tez prywatne auta w dieslu i mowil ze to paliwko jest czystrze i wydajniejsze.

Podobnie w uk ''czerwonka'' ktora idzie do lodzi na Marinie.

Nie jest to opal ale diesel z uszlachetniaczem zabarwiajacym na taki delikatnie czerwonawy(bo nie jest czerwona ale zolta mieniaca sie na czerwono) przeciw zamarzaniu i wytracaniu parafiny.

Kolega pracuje w Bentley'u jak wszscy z tamtad wziol sobie w leasing audi q7 i tankuje wlasnie to ''czerwonke'' mowi ze jest ok, przeglad i rozklad spalin nic nie wykrywaja.

choc ja osobiscie nie tankuje tej czerwonki bo mam w glowie wizje opalu...heheh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie oto sie rozchodzi o stalych dostawcow a niejest latwo oto. ja mialem po kuzynie 1 kierowce co przymnie jeszcze spuszczal z tira jezdzilem swoim paskiem dlugo dlugo juz natym paliwkovdlatego dalem ogloszenie ze moge zalatwic duzo kolegow tez audi lataja wszyscy chwala a nawet mowia ze jest lepsza od tej na stacjach tych smiesznych JET mexico itd bo to lipa ta ropa wogole niesmierdzi wogole jest jak woda. Ale omojajac to teraz kontakt sie urwal wiec trzeba bedzie kogos nowego poszukac z paliwkiem.. moze ma tu ktos kogos blisko heathrow???chetnie zakupie.

 

---------- Post added at 19:21 ---------- Previous post was at 19:18 ----------

 

teraz mam passia i tak jakos boje mu sie lac palliwo inne niz dystrybutora
A skad wiesz co tam sie znajduje jaka jakosc?? Rozumie Cie tez nigdy bym np niekupil jak jade do kogos a on czeka przed domem z 2 bankami w reku bo niemasz pewnosci cotam naprawde sie znajduje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak wezmiesz z 500- 1000 litrów to sie opłaci podjechac :bleble

 

a po ile bo może był bym chętny na te 500L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to pytanie - czy to jest ta czerwona czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a po ile bo może był bym chętny na te 500L

 

to był zart do kolegi ze szkocji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hallo Pany ruszam dzisiaj w poszukiwania Driverow stalych Jak ktos bedzie chetny na jakies banki Pisac..pozd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Koledzy kupię ropę 120l tygodniowo.ceny i kontakt prosze PW. Kent,Londyn i okolice. Mam bardzo blisko do ( Ramsgate i Dover )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.Koledzy kupię ropę 120l tygodniowo.

Do swojego ALT? :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie!!! .Mamy paska 1.9 tdi i codziennie do londynu śmigamy do roboty .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności