Skocz do zawartości
bari88pl

kompatybilność sterownika ABS

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie. Otóż musze sobie wymienić sterownik ABS i mam taki numer 8E0 614 111 B, znalazłem na allegro sterownik który ma takie samo oznaczenie tylko zamiast B na końcu jest AB. Czy one są kompatybilne ze sobą? czy jak założe sterownik od AB do pompy z samym B czy będzie działało? czy bede musiał cała pompe ze sterownikiem wymieniac? Z góry dzięki za pomoc :)

Edytowane przez bari88pl
ort.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pompa jest razem ze sterownikiem i kupujesz całość. Do sterownika 8E0 614 111 B zamiennym jest jedynie 8E0 614 111 F

 

http://moto.allegro.pl/listing.php/search?sg=0&category=3&string=8E0+614+111+B

http://moto.allegro.pl/audi-a4-a6-passat-pompa-abs-8e0-614-111-b-i1382097730.html

Edytowane przez beru3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pompa jest razem ze sterownikiem i kupujesz całość.

To są dwa niezależne elementy, które można niezależnie wymieniać. Ja wymieniałem sam sterownik przykręcany na 4 czy 6 śrub.

czy bede musiał cała pompe ze sterownikiem wymieniac

Ja akurat u siebie nie sprawdzę teraz numerów, ale zakładałem sterownik od 3B do 3BG i nie było i nie ma najmniejszego problemu z komunikacja, poprawnym działaniem, itp.

Ale z tego co pamiętam numery podeszły P&P :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, mam pompę 8E0614111AH a numer sterownika to 0265220525, niestety sterownik jest uszkodzony a nie moge znaleźć zamiennika o tym samym numerze, jaki inny sterownik mogę włożyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysyłasz do naprawy , koszt 200 zł gwarancja 2 lata i po problemie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wysyłasz do naprawy , koszt 200 zł gwarancja 2 lata i po problemie.

 

juz kiedyś było to w naprawie i 2 raz się tego nie da poprawić :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam, mam pompę 8E0614111AH a numer sterownika to 0265220525, niestety sterownik jest uszkodzony a nie moge znaleźć zamiennika o tym samym numerze, jaki inny sterownik mogę włożyć?

 

Co ze sterem jest nie tak? Jakie błędy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności