Skocz do zawartości
Variant

Passat b3 jaki reflektor??

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam dylemat bo myśle nad zmianą reflektorów w pasku i niewiem które pasuja do mojego koloru najlepiej

1. seryjne

2. projektory hella

3. inne soczewkowe

4. jakies samorubki...

 

 

2.1285790945_125047636_1-Zdjecia--oryginalne-reflektory-soczewkowe-HELLA-PASSAT-B3.jpg

3.vw_passat88-93_reflchrome.jpg

4.69940697ej1aq5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo co się prezentuje najlepiej ;)

Pytanie tylko co jest bardziej dostępne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

projektor i te drugie są dostępne ale ceny sa ruzne :P a drugie czy do mojego koloru podejdzie jakieś?? to jest pytanie :) chyba ze seryjne smoked zrobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
projektor i te drugie są dostępne

 

Raczej nie, Hella Projector, szczególnie w wersji Black to unikat...

 

A tak swoją drogą, to najładniejsze do Twojej bestii to właśnie Hella Black, które ma większość posiadaczy passata b3 z naszego forum, które coś modzą...

 

Może warto spróbować Smoked Front na fabrycznych reflektorach ? :dobrze

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

własnie tez mi cos podchodzi bo za duzo osób ma projektory :P a ja chce mieć unikatowe nie kopie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie polecam opcję numer 3..:P Wtedy będziesz miał unikat..:) tylko skąd dorwać gładkie szkła do B3??

No chyba że by znaleźć jakąś firmę co szkło poleruje na gładko i nowe szkła kupić i dać do polerki.. Tylko ciekawe jakie koszty..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koszta polerki szkła są dosyć spore :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 to sa te podwójne soczewki dostępne na allegro i to nie unikat po bb kilka śmiga na nich :P ale chyba zostaje na swoich :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobienie soczewki z polerką szkła to jakieś 800->.... zł :) Więc lepiej dać za ori helle black mniej ;) Ori i co za tym idzie przegląd bez żadnego ale ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zrobienie soczewki z polerką szkła to jakieś 800->.... zł :) Więc lepiej dać za ori helle black mniej ;) Ori i co za tym idzie przegląd bez żadnego ale ;]

 

Zawsze można przemienić lampki przed przeglądem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mozna wlozyc soczewke bihalogenowa, koszty 600-700zl, nie ma problemu wtedy z przegladami, homologacja itp, a swiatla o niebo lepsze jak ori;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisze w tym temacie zeby nie zaśmiecać ma ktos foto smoked frontu seryjnych lampek w b3?? takie foto od przodu jak by było a jeszcze lepiej jak by pasek byl koloru mojego:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łap :bry2 jeden z nich jest podobny do Twojego koloru i na czarnym zderzaku :dobrze

2874850860101445937RERNcd_fs.jpg

1244859129.jpg

image_c48fdd1b09bcd551ccbfc8b226844a41.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bullet oto mi własnie chodziło dzieki:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pozostałbym przy oryginalnych lampach - spróbowałbym je sam przerobić lub zlecić to specjalistom tutaj sa podzespoły które moga być potrzebne http://automarkt.bazarek.pl/category/50342/1/0/0/technologia-xenon/1.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno wiem na pewno IN-PRO sobie odpuść to jest zwykły szajs,miałem i wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam smoked front (malować w środku gdzie są kreski czyli u góry takie półkole i na dole półkole, obramówke z zewnątrz) i ciemny ori kierunek! :) Ładnie to wygląda ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie opcja 4, spolerowane szkło i soczewka od M-B ;) Lub zrobiłbym Smoked Front, dostęp do wnętrza lamp jest miodny 5 minut roboty z rozbiórką, potem malowanie, w jeden dzień się idzie upchac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ciekawe jakie koszty..

samemu można to zrobić koszt wszystkiego coś kolo 100zl;] ja wcześnie w Mondeo[Mk1] soczewki zakładałem. efekt nie ziemski no i ładnie to wyglądało;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności