Skocz do zawartości
krokodyl

HERTZ HSK - ostatnio w super cenie

Rekomendowane odpowiedzi

Hej...

O HSK dużo mówić nie trzeba - pierwsza lliga zestaw.

DO tej pory w cenie około 800zł...

...ale ostatnio dostępne w okolicy 300zł! (trzysta zł)

Czy jest ktoś kto kupił, zamontował, porównał do kupionych w regularnej cenie?

Gdzieniegdzie się pojawiają domysły że to podróbki...

Jeśli są ori - to w cenie do 500zł deklasują wszystko co się rusza...

 

A po przesiadce z auta gdzie miałem MB Quarty pędzone audisonem - dźwięk seryjnych furtek paska mnie - delikatnie to ujmując - drażni...

 

Chodzi mi wyłącznie o opinie tych kupionych ostatnio za pół ceny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o żesz kurde !!!

niech się ktoś wypowie , nie wierzę w takie promocję , przecena 50% ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam się nad nimi zastanawiam, w sumie są podejrzenia że są to chińskie podróbki http://www.strefacaraudio.pl/topic/14217-hertz-hsk-165-atrakcyjna-cena-warto/

ale jak na moje jest to czyszczenie magazynów i robienie miejsca dla nowej serii hsk 165.4

 

http://moto.allegro.pl/new-2009-hertz-hsk-165-wysylka-i-dystans-gratis-i1357614401.html

bo różnice są spore

http://moto.allegro.pl/glosniki-hertz-hsk-165-zestaw-hi-energy-i1359805109.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja się wypowiem bo mam Hertze HSK (takie same jak w linku) i kupiłem je za uwaga 300PLN!!! Kupiłem je w sierpniu więc nie było jeszcze mowy o czyszczeniu magazynów, nie kupowałem ich na żadnym allegro ani ebay-u tylko normalnie w sklepie. Są to ori głośniki i mam na nie gwarancję Hertza. Kupiłem je normalnie w sklepie u znajomego jak go zapytałem skąd taka cena to powiedział że w branży CA pracuje już prawie 20 lat i u wielu producentów ma zniżki na poszczególne towary i tak też jest akurat z tymi Hertzami że może sobie pozwolic na taka cenę. Miał 8 kompletów tych głośników i w kilka dni rozeszły się wszystkie;) Co do głośników to są zaje...... chodzą u mnie pod wzmacniaczem ale przez miesiąc grały bez wzmaka i też dawały radę. Co do parametrów głośników to są dokładnie takie jak w linku.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Marcin_e36

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm mialem ten model podlaczony pod wzmaka u-dimension i powiem tak, moc ok, barwa ok, ale jak dla mnie za wysoka gora :/ jedyny minus jaki widzialem w tych glosnikach. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zestaw używany kilka dni przez naszego klienta, który wymienił ten zestaw na Morel Dotech:)

 

Dostępnych sztuk: 9 z 10 Wystawionych

 

o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no własnie też nie wiem niby zestaw a 10 sztuk wystawionych ... chyba jutro zadzwonię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej no panowie bez kitu te Hertze sa po 300 zł + jeszcze kurier gratis , z zwrotnicami i gwizdkami :D kupował już ktoś ten komplet w tej cenie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...ale już ktoś kupił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytałem się sprzedawcę tych Hertzów HSK za 3 stówki, twierdzi , że nie są to podróbki. Tylko na 100 % ori. Gdy zapytałem skąd taka cena skoro kosztują po 8 stów. dostałem odpowiedź , że ma dojścia i przy tak dużych zakupach jakie robi hurtowo, może pozwolić sobię na takie ceny :D Tak więc chyba się na nie skusze :) zaryzykuje :D tylko jeszcze się muszę zapytać dlaczego te po 8 stów trochę się różnią budową :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też otrzymałem info że ori

wyprzedają stary model HSK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy do samego radia tez można kupić,czy musi być wzmacniacz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko jeszcze się muszę zapytać dlaczego te po 8 stów trochę się różnią budową

 

te za ok 800PLN to jest nowszy model, a tamte to są starsze ale wcale nie gorsze u mnie grają już pare miesięcy

 

Czy do samego radia tez można kupić,czy musi być wzmacniacz?

 

pod samym radiem też będą dobrze grały (u mnie grały pod radiem ok 2miesiące), oczywiście pod wzmakiem grają lepiej;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pod samym radiem też będą dobrze grały (u mnie grały pod radiem ok 2miesiące), oczywiście pod wzmakiem grają lepiej

 

I teraz mam problem,czy kupić HERTZ HSK ,czy HELIX BLUE 62C ,czy może SIGNAT H16 i podłączyć je do zwrotnic i tweeterów od zestawu POWERBASS s-6c(które posiadam) :)

Najlepiej to jakbym gdzieś znalazł SAME woofery powerbass.

Edytowane przez kmdm24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I teraz mam problem,czy kupić HERTZ HSK ,czy HELIX BLUE 62C ,czy może SIGNAT H16 i podłączyć je do zwrotnic i tweeterów od zestawu POWERBASS s-6c(które posiadam)

Najlepiej to jakbym gdzieś znalazł SAME woofery powerbass.

 

jeżeli posiadasz tweetery i zwrotnice to kup same woofery czyli z tych trzech zestawów najlepiej by pasowały Signaty H16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

same woofery:

proa

rainbow

 

dołóż parę groszy do HSK - będzie rozwojowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dołóż parę groszy do HSK - będzie rozwojowo

No właśnie w tej cenie co teraz są to chyba warto,już prawie się zdecydowałem tylko cały czas się obawiam jak na samym radyjku będa się sprawować,ale cóż jak nie za bardzo to trzeba będzie o wzamacniaczu pomyśleć w przyszłości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No właśnie w tej cenie co teraz są to chyba warto,już prawie się zdecydowałem tylko cały czas się obawiam jak na samym radyjku będa się sprawować,ale cóż jak nie za bardzo to trzeba będzie o wzamacniaczu pomyśleć w przyszłości.

 

a jakie masz radyjko:??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności