Adawis Zgłoś #21 Napisano 8 Października 2013 Mam podobne wybrzuszenie w podłodze po stronie kierowcy (angielski passacik) i teraz szukam po forum czy to jest normalne czy musze rozbierać Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach