Skocz do zawartości
kebab18

[ŚLĄSKIE] Malowanie Alufelg

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym się dowiedzieć gdzie dobrze i nie drogo można pomalować alumy, bo moje trzeba by poprawić bo mają lekkie otarcia oraz odpryski, mile widziany zakład, który został już przez kogoś sprawdzony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko.

Polecam renowacje w Radlinie. Za 4 17" ( napawanie rantow, prostowanie i malowanie) zaplacilem 700 PLN. Gosc konkretnie podchodzi jak i do klienta tak i do sprawy.

O wszystkim bylem informowany telefonicznie, a o odbiorze smsem:)

To jego stronka mozna dzwonic http://www.felgus.pl/

 

Natomiast nie polecam tego pana z Mikolowa http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1c70239ca3db5298.html

robi ludzi "za tego co koń pod brzuchem nosi" - 2.5 tygodnia czekalem na felgi (termin umowiony w ciagu tygodnia mialy byc zrobione) a one nawet nie byly ruszone z miejsca gdzie je polozyl w dniu przyjecia!!! Jeszcze jak zadzwonilem zeby sie dowiedziec jak prace postepuja i czy wyrobi sie w terminie to mnie ZJE..... ze po co ja do niego dzwonie. PAJAC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze ktoś zna zakład godny uwagi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci polecę zakład w Harbutowicach (obok Skoczowa, w zasadzie na skrzyżowaniu S1 z 81)

http://www.agrinpol.pl/glowice_harbutowice

 

Samo malowanie kompletu to ok 270 zł

Naprawiają i prostują felgi, cena zależna od ilości prac.

Wielu znajomych tam już malowało i prostowało felgi i są zadowoleni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze ktoś zna zakład godny uwagi

 

Kiedyś korzystałem z usług w warsztacie w Żory ul. Fabryczna 8 tel 032 4359328 zadzwoń zorientuj się .

Było to ze 4 lata temu więc nie jestem pewny czy jeszcze coś robią w tym kierunku

 

Zapomniałem dodać ze robota była wykonana dobrze i w nie wygórowanej kwocie

Edytowane przez pawel1971

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM namierzyłem bardzo dobry zakład malujący proszkowo felgi (z piaskowaniem) w bardzo atrakcyjnych cenach dla naszego forum, za malowanie z piaskowaniem felg 18" 200zł, malowanie w chrom 300zł. (Cena za komplet 4 felg) W celu ustalenia dogodnych cen powołujemy się na to że jesteśmy z forum volkswagena i kolega (bez nazwisk) polecił nam go.

Zakład znajduje się w Katowicach na ulicy Oswobodzenia 50 nr tel. 501-965-623 (zakład w podwórku).

Ja dziś moje oddałem, po nowym roku odbiorę (bo na czasie mi nie zależy), widziałem kilka kompletów zrobionych, które czekały do odbioru i bardzo ładnie wyglądały, kolor ANTRACYT robi wrażenie :).

Edytowane przez kebab18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam na szybko fotke z odbioru felgi jutro więcej zrobię

malowanie przyszło mnie 200zł z piaskowaniem

postarał się koleś

deed80c9fb9903a1med.jpg

Edytowane przez kebab18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności