Skocz do zawartości
Gość Krajny

Odkodowywanie radia fabrycznego

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym powrócić do swojego starego, oryginalnego radyjka i sterowania nim z kierownicy ;). Pomoże mi ktoś je rozkodować? Jest to BETA 5 made by Grundig, VWZ2Z2A2761150

Elektronik i odczyt kodu z pamięci radia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Chciałbym powrócić do swojego starego, oryginalnego radyjka i sterowania nim z kierownicy . Pomoże mi ktoś je rozkodować? Jest to BETA 5 made by Grundig, VWZ2Z2A2761150

Nie wiem z czym to jest związane ale wydaje mi się że skoro to było oryginalne radio z tego auta to powinno się samo rozkodować po chwili... Mam w domu 3 passaty i w jednym z 2001 radio beta które jest od początku zawsze po odpięciu pokazuje żeby wpisać kod ale po czasie z włączonym zapłonem samo odpala bez wpisywania... w drugim z 2003 jest oryginalna gama i sytuacja tasama w trzecim był dokładany mfd i tam już zawsze tam już zawsze po odpięciu trzeba wklepać kod samemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem z czym to jest związane ale wydaje mi się że skoro to było oryginalne radio z tego auta to powinno się samo rozkodować po chwili... Mam w domu 3 passaty i w jednym z 2001 radio beta które jest od początku zawsze po odpięciu pokazuje żeby wpisać kod ale po czasie z włączonym zapłonem samo odpala bez wpisywania... w drugim z 2003 jest oryginalna gama i sytuacja tasama w trzecim był dokładany mfd i tam już zawsze tam już zawsze po odpięciu trzeba wklepać kod samemu

 

Dzięki, po przekręceniu kluczyka rozkodowało się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fugin85

mam problem z kodem do radia Blaupunkt werke gmbh Audi Chorus A8 GP o numerach AUZ1Z2W0618057 mianowicie dostałem radio bez kodu, mam książkę serwisową radia i tam też brak kodu, więc z tego co wiem to pozostaje odczyt pamięci i tu problem bo nie wiem która to jest (posiadam willem isp pro 7.1 oraz jakis programatorek JDM na RS323) Z tego co już wyczytałem to mam odczytać z procesora motorola ale nie mam programatora do motki Blaupunkt Verke gmbh Audi Chorus A8 GP.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam radio BETA 4 lecz nie mam kodu czy może mi ktoś pomóc ? nr seryjny to VWZ2Z2T6095880

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam posiadam radio BETA 4 lecz nie mam kodu czy może mi ktoś pomóc ? nr seryjny to VWZ2Z2T6095880

1318

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest możliwość odczytać kod z nr VWZ3Z3B7829464

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sdln

Czy również można prosić o kod z nr VWZ2Z2V2546840? Akumulator został uszkodzony i radio prosi o kod. Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jest możliwość odczytać kod z nr VWZ3Z3B7829464

Nie ma możliwości, elektronik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest możliwość z mojego radia? Vin to WVWZZZ3BZ1E152525 W ogóle od czego to zależy kolego Dekster, że jednemu koledze mogłeś rozkodować, a drugiemu nie? A czy zmieniarka też ma kod? Bo będę chciał wyciągnąć i boję się żeby się nie zakodowało. Z góry dzięki, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jest możliwość z mojego radia? Vin to WVWZZZ3BZ1E152525 W ogóle od czego to zależy kolego Dekster, że jednemu koledze mogłeś rozkodować, a drugiemu nie? A czy zmieniarka też ma kod? Bo będę chciał wyciągnąć i boję się żeby się nie zakodowało. Z góry dzięki, pozdrawiam

 

numery seryjne z radia podaj po numerze vin to moga pomoc w serwisie VW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli muszę wyjąć wyjąć radio. Dobra myślałem, że tak da radę, ale to najwyżej napiszę te numery jak będę wyciągał radio bo na razie gra. Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli muszę wyjąć wyjąć radio. Dobra myślałem, że tak da radę, ale to najwyżej napiszę te numery jak będę wyciągał radio bo na razie gra. Pzdr.

 

Również możesz podłączyć się do VAG-a i odczytasz numer seryjny radia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Kupiłem małżowince samochodzik, no i standardowy scenariusz - odłączony akumulator i radio woła kod. Przeszukałem wszystkie dokumenty i żadnych zapisów nie ma. Pomożecie ???

Radio ALPHA CC EU VWZ1Z1A6319728 , 815 7648238360 6X0035153.

Z góry i w imieniu żoneczki dziękujemy.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

 

Kupiłem małżowince samochodzik, no i standardowy scenariusz - odłączony akumulator i radio woła kod. Przeszukałem wszystkie dokumenty i żadnych zapisów nie ma. Pomożecie ???

Radio ALPHA CC EU VWZ1Z1A6319728 , 815 7648238360 6X0035153.

Z góry i w imieniu żoneczki dziękujemy.

 

Pozdrawiam.

 

Z radiem do elektronika i odczyt kodu z pamięci radia ratuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość okon1234

Witam dostałem radyjko beta 5 z philipsa i nie mam kodu morze ktoś pomóc nr vwz6z2x1264466

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam dostałem radyjko beta 5 z philipsa i nie mam kodu morze ktoś pomóc nr vwz6z2x1264466

Z radiem do elektronika i odczyt kodu z pamięci radia ratuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz ja mam pytanie...

Mam na zbyciu radio beta V i aby go sprzedać to muszę znać kod do radia,aby ten ktoś mógł go zamontować bez problemów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz ja mam pytanie...

Mam na zbyciu radio beta V i aby go sprzedać to muszę znać kod do radia,aby ten ktoś mógł go zamontować bez problemów?

numery seryjne z radia podaj wtedy sie wypowiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności