Skocz do zawartości
Gość Krajny

Odkodowywanie radia fabrycznego

Rekomendowane odpowiedzi

witam czy ktos mógłby mi rozkodowac radio VW Z1Z3A2001336 za pomoc bede wdzieczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ,koledzy mam prośbę jestem obecnie w Szwecji kupiłem tutaj na szrocie radio Delta 6 niestety bez kodu,czy mógłby mi ktoś pomóc z kodem?radio nr 3B7035195A ,VWZ4ZD5144546.mam nadzieję że mi pomożecie ,za co pięknie dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam ,koledzy mam prośbę jestem obecnie w Szwecji kupiłem tutaj na szrocie radio Delta 6 niestety bez kodu,czy mógłby mi ktoś pomóc z kodem?radio nr 3B7035195A ,VWZ4ZD5144546.mam nadzieję że mi pomożecie ,za co pięknie dziękuję.

Przykro, jedynie elektronik i odczyt kodu z pamięci eeprom (24C16 smd) radia ratuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gokan

Witam. Również uprzejmie prosiłbym o pomoc w zdobyciu kodu do mojego radia Gamma w Passacie VWZ3Z3B7859997. Mieszkam w Anglii i nie znam żadnego elektronika, który za rozsądne pieniądze mógłby mi to zrobić. Z góry dziękuje za każdą pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam starego bezużytecznego kaseciaka który został mi zmianie radia w golfie, vwz1z1v2804990 blaupunkt alpha CC 3bo 035 156a 7 647 238 060(lub 8 bo w srodku przetarte) da się odzyskac do niego kod?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam starego bezużytecznego kaseciaka który został mi zmianie radia w golfie, vwz1z1v2804990 blaupunkt alpha CC 3bo 035 156a 7 647 238 060(lub 8 bo w srodku przetarte) da się odzyskac do niego kod?

Jedynie odczyt kodu z pamięci eeprom radia (24c01) ratuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jedynie odczyt kodu z pamięci eeprom radia (24c01) ratuje.

 

dziękuje, w takim razie daruje sobie, na częsci będzie, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Dekster mozesz pomoc ?? moje radyjko Beta 4 nr VWZ2Z2T1611394 z gory dziekuja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam Dekster mozesz pomoc ?? moje radyjko Beta 4 nr VWZ2Z2T1611394 z gory dziekuja :D

 

1356

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam..czy ktoś pomoże mi rozkodować radio w moim pasku? passat b5, 98rok,1,9tdi,radio beta, nr WVWZZZ3BZWE344289.Z GÓRY DZIĘKUJĘ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam..czy ktoś pomoże mi rozkodować radio w moim pasku? passat b5, 98rok,1,9tdi,radio beta, nr WVWZZZ3BZWE344289.Z GÓRY DZIĘKUJĘ

 

Proszę podać numer seryjny radia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam czy ktoś mógłby mi rozkodować radio RCD300 VWZ2Z2G4671466 za pomoc będę wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam czy ktoś mógłby mi rozkodować radio RCD300 VWZ2Z2G4671466 za pomoc będę wdzięczny.

Przykro, nie ma szans rozkodować, elektronik i odczyt kodu z pamięci radia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ale dzięki za szybką odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Dekster..już podaję numer seryjny..radio beta 4, vwz2z2w7880276

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dekster..już podaję numer seryjny..radio beta 4, vwz2z2w7880276

1897

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa!!!! ;-) Dziękuję Ci bardzo Dekster...miłego wieczorku ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam radio delta6. Czy mogę odczytać kod z radia kablem vag com. Chciałbym sie zabezpieczyć na wypadek gdyby kiedyś zaszla potrzeba odlaczenia akumulatora. Za odpowiedź z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam problem

 

jak wpisuje poczatek kodu 13 to wyskakuje mi 1020 i jak wpisuje 56 nic sie nie dzieje a jak mam zapisac wciskajac dwa przyciski TP i TA to pokazuje mi SAFE 1

 

o co chodzi zly kod abo zle wpisuje??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności