Skocz do zawartości
zejnowski

Spot Opłatkowy 11.12 sobota

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym byłz a tym, zeby zaczac może od 15 wtedy i ja może bym się zerwał z uczelni i moze również Weso tez by się zjawil no chyba, ze jakies egzaminy wypadna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ukrywam że mi też pasowałaby bardziej godz popoludniowa, ze względu na robotę :] jak nie wypalą u nas promocji (co jest wątpliwe) to będe ;] menu może być wspólne, co do potraw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominik co do meni to jestem za,,, wspólne,,, i kazdy ma to samo jesli cos nie bedzie pasowało no to trudno nie ma co wydziwiać i mysle ze bedzie ok to ma byc spotkanie opłatkowe wiec nie nalezy wybrzedzac porostu spotykamy sie przy wspólnym stole i dzielimy sie opłatkiem jak przystało ,,,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec decyzja nalezy do członków grupy którzy bedą na spocie oplatkowym i do nowego Szefa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zejni 14-sta jest :ok zanim się zainstalujemy to będzie 15-sta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja bym byłz a tym, zeby zaczac może od 15 wtedy i ja może bym się zerwał z uczelni i moze również Weso tez by się zjawil no chyba, ze jakies egzaminy wypadna.

dobrze gada:D, polać mu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zejni 14-sta jest zanim się zainstalujemy to będzie 15-sta.

Też mi się tak wydaje, no ale jeżeli jeszcze reszta powie, że 15 to spoko. Dla mnie bez różnicy.

Jak wszyscy, którzy się zapisali zapatrują się na przesunięcie jeszcze godziny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też mi się tak wydaje, no ale jeżeli jeszcze reszta powie, że 15 to spoko. Dla mnie bez różnicy.

Jak wszyscy, którzy się zapisali zapatrują się na przesunięcie jeszcze godziny?

Chłopaki co do mnie to "spuszczam się na was" jak ustalicie tak będzie. Mnie zawsze każda godzina pasuje. Mogę być o 7 rano, o 19 wieczorem godzina 22 jak dla mnie to późno, mój organizm dopomina się już snu. Ale jak by było trzeba jestem w stanie być i o 22. Jadłospis jaki będzie taki będzie. Tradycja nakazuje aby to był barszcz czerwony i od tego zaczyna się kolację wigilijną, co do reszty posiłku mnie jest wsio ryba. Tyle z mojej strony. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dobrze gada, polać mu
Polejesz jak się spotkamy na spocie :) wtedy możesz polewac kolejkami :P. Więc teraz czeamy na reszte co sadza o tym , zeby pozniej zaczac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie tak jak i dla Jacka godzina jest bez różnicy :)

 

załatwiłem już sobie wolne na 11 i jest mi wsio ryba ;)

 

jeżeli wiara chce żeby było na 15 aby zjechało nas więcej to ok

 

jestem za :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zanim się zainstalujemy to będzie 15-sta.
no tak!! najpierw wizyta przy barze.......później poprawka i można na dół schodzić....co do dania głównego to ja jestem za plackiem po węgiersku (kto jadł też się ze mną zgodzi)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
plackiem po węgiersku (kto jadł też się ze mną zgodzi)
Prawda. :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeszłorocznym spotem zacząłem się widywać z Wami, więc i tym razem dobrze było by pojechać;) jednak mam zjazd, ale jeśli tylko nie będzie żadnego egzaminu postaram się być. Tak więc wstępnie się piszę:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mój 1 opłatek.. Będę ja i na 98% Dominika :D ogólnie mi pasowałaby godzina 16-17 no ale jakoś może ogarne ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dominik zrób już wstępną listę obecności na opłatek bo coraz więcej chętnych i dobrze byłoby wiedzieć ilu już nas jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prawda
jest taka że teraz Twoja kolej driverem być,teraz ja % będę spożywał.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jest taka że teraz Twoja kolej driverem być,teraz ja % będę spożywał.....

 

Jak będę jechał na 100% to coś się pomyśli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie... poruszyliście ciekawy temat :D Jak już sie zdecyduję to może ktoś niepijący będzie chciał jechać ze mną a później wracać moim autem? :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dominik zrób już wstępną listę obecności na opłatek bo coraz więcej chętnych i dobrze byłoby wiedzieć ilu już nas jest

Pierwszy post się kłania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko nie rozumiem parcia aby wszyscy jedli to samo. Co to niby ma nam dać? Nie można sobie poprostu zamówić tego na co ma się ochotę? Jeżeli jedynym problemem jest to abyśmy nie musili czekać aż nam podadzą to wystarczy się zapoznać wcześniej z jadłospisem i się zadeklarować co się je. Dominik zrobi listę ile czego i dla kogo i zamówi tyle co trzeba na konkretną godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności