Skocz do zawartości
binol22

Jak sprzwdzic numer modułu komfortu

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie jak sprawdzić jaki mam dokładnie moduł skoro na obudowie mam wymazany numer a w vag-u mam napisany numer i wdług tego numeru szukałem na allegro ale ten na allegro ma dwa wejścia a Mój jest na trzy wejścia?

 

Dziekuje.

Edytowane przez binol22
pomyłka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podaj ten numer z vaga? a w którym miejscu sprawdzałeś ten moduł w aucie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

numer z vag-a podam Ci jutro, a sprawdzałe go pod siedzeniem kierowcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam czy po vivnie mozna dotrzeć do numeru modulu komfortu mam taki wvwzzz3bzxp269149 . z gory dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , jestem nowy :D

Mam problem kupiłem passata lecz brak w nim modułu komfortu i nie wiem jaki mam kupić gdyż nie mogę sprawdzić numeru :< Co mogę takiej sytuacji zrobić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam , jestem nowy :D

Mam problem kupiłem passata lecz brak w nim modułu komfortu i nie wiem jaki mam kupić gdyż nie mogę sprawdzić numeru :< Co mogę takiej sytuacji zrobić ?

 

a dlaczego uważasz lub skąd wiesz że nie masz modułu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego uważasz lub skąd wiesz że nie masz modułu?

gdyż kupiłem passka w stanie do podszykowania , facet mówił ze do wymiany jest moduł . lecz gdy zadzwoniłem do niego czy nie jest przeniesiony w inne miejsce to powiedział ze modułu nie ma i trzeba zakupić . nie działa mi elektryka szyb ,podświetlenie , prędkościomierz jest przesunięty o jakieś 70 km/h do tyłu .

jeśli to pomoże to znalazłem kostkę do wpięcia na jedno miejsce pod nogami kierowcy . Wyposażenie 4 el szyby climatronic centralny zamek (bez pilota tylko z poziomu kierowcy przyciskiem) , brak komputerka czyli pokazywanie spalania itp . czy jeśli zamówię inny moduł komfortu bo ponoć w sedanie są 4 czy tam ileś będzie działał ? Pozdrawiam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałbym dodać ze mam 2x podgrzewane fotele i zielone zegary jesli to cos da :D co radzicie zrobić ? jeszcze jeden maly problem się zrobil gdyż kostka od modułu tak zaśniedziała ze kable z niej wychodzą :&lt;< pomocy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności