Skocz do zawartości
ewelina196

Passaty i ich własciciele z Dębicy i okolic

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem dziś w tym komisie z ojcem auto porażka co innego na zdjęciach a na żywo makabra auto z Włoch szkoda słów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krotko -przestroga moj brat kupil u nich auto tez z wloch

szkoda ze wieczorkiem i ze to bylo jego pierwsze i sam poszedl

porazka w 102 miejscach:mlask zreszta to komisyi tyle,co do wlochow sam mam wlocha i duzo mnie kosztowalo zeby go doprowadzic do jakiegos tam wygladu(jeszcze i tak wszystkiego nie porobilem)wlosi dbaja tylko i wylacznie o stan techniczny nic wiecej srodek to gnuj,w polsce go troche doprowadza do uzywalnosci i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wraz z ciągle rozrastającą się ekipa Rzeszowską zamierzamy odwiedzić Dębicę. Wy byliście u Nas. Pora się zrewanżować. Zobaczcie, czy pasuje Wam termin spotkania? Zachęćcie do tego ludzi z okolicy. Trzeba ożywić region. Macie na to sporo czasu.

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=97476

 

Pozdrowionka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sam mam wlocha i duzo mnie kosztowalo zeby go doprowadzic do jakiegos tam wygladu

ja też mam auto z Włoch i w środku jest w bardzo dobrym stanie (przez zimę je trochę zapuściłem ale już niedługo robię generalne porządki).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja wraz z ciągle rozrastającą się ekipa Rzeszowską zamierzamy odwiedzić Dębicę. Wy byliście u Nas. Pora się zrewanżować. Zobaczcie, czy pasuje Wam termin spotkania? Zachęćcie do tego ludzi z okolicy. Trzeba ożywić region. Macie na to sporo czasu.

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=97476

 

Pozdrowionka

 

Nie ma chętnych? Ok, rozumiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się przywitać jako, że też jestem z okolic Dębicy chociaż częściej można mnie spotkać w Jaśle. A więc cześć wszystkim.

Szymoneon 29 czerwca daleko jeszcze więc może się znajdą chętni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A witam witam nowego w temacie (tym) hehe, jesli chodzi o spotkanie mysle ze cos by z tego bylo jest nawet gdzie stanac jak cos nawet zjesc, nie bylo mnie z ponad tydzien dlatego sie nie odzywalem daty posprawdzam i napisze napewno,zreszta nas jest w debicy moze z 3ch ktorzy sie identyfikuja narazie sprawdze co sie dzieje wogule na forum hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja wraz z ciągle rozrastającą się ekipa Rzeszowską zamierzamy odwiedzić Dębicę. Wy byliście u Nas. Pora się zrewanżować. Zobaczcie, czy pasuje Wam termin spotkania? Zachęćcie do tego ludzi z okolicy. Trzeba ożywić region. Macie na to sporo czasu.

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=97476

 

Pozdrowionka

 

29 czerwca (data sugerowana):

Spotkanie na parkingu Buciarni i wyjazd w odwiedziny do kolegów z DĘBICY:

coś się wymyśli, musze ustalić miejscówke z Tomkiem(ewelina196) to się do Ciebie Sygit odezwe. :D

To jest środa, co też może być problemem dla niektórych ludzi, dlatego to jest wszystko do dogadania.

Moja propozycja to: (godzina zależy od przyjezdnych)

wjazd Rzeszowian do Dębicy, sesja pod Rajem, przejazd przez centrum aż do lokalu Quattro. Piwko, pizza itd. itp. i później w dom. (to jest wersja tylko przykładowa)

Raj Tu

Pizzeria Quattro Tu

Pozdrawiam

 

 

Nie ma chętnych? Ok, rozumiem.

są! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być piątek ewentualnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest środa, co też może być problemem dla niektórych ludzi

 

To właśnie nasz "rzeszowski" Sygit, żadna pora mu nie straszna :)

 

Koniecznie dogadajmy jakiś "sąsiedzki" termin :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w koncu jezdem po lekkich przejsciach heh zgadzam sie jak najbardziej z Kondratem dobry pomysl, ale to mozna dogadac jak pisze kolega tylko do tego Quattro to pewnie w zaleznosci ile osob i kiedy pewnie by cza pogadac z szefami o miejscowkach cos mi sie wydaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie jedź Pan na spot do Humnisk bo sie impreza ostra szykuje dzisiaj. ;) no ja niestety nie moge. ale zerkajcie do tematów.

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?p=1104019#post1104019

Edytowane przez MsKondri

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe jedz ,jak pojade jak ja 2 kulach smigam po operacji jestem jeszcze z tydzien bedzie kiepsko ale dzis nie omieszkam sprawdzic czy sprzeglo juz wcisne

ilez mozna wytrzymac bez jazdy paskiem:dolamam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To na polko wyjdź i zaczerpnij świeżego powietrza. Nie nadwyrężaj się i Zdrowiej do świąt!! :) właśnie myślałem czemu cie na forum nie ma, cisza była w tematach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie bylo mnie tydzien siedzialem przy aucie grzebalem w srodku troche przy silniku plastikow i czyszczenia ale efekt zadowalajacy noi potem sie polozylem do szpitala tez ponad tydzien dlatego cisza

IMAG0209.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam dzieje sie tu co czy nic?,troszke sie nie odzywalem bo znowu chorubsko mnie dopadlo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po dlugim czasie sciemy znowu jestem narazie autobusem ale jestem heheheh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jestem tu nowy wiec widze jakis motyw spotkania w dębicy:)bardzo chętnie no ja na pewno jestem chętny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam witam, to te brzeziny co są za grudną ? i wyjeżdza się na droge Ropczyce-Wiśniowa? x) bo tam czasówki kręce, bo dobry asfalt przez cała wioske. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heheh no te te bo chyba inych to nie ma w tej okolicy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności