Skocz do zawartości
jozko

Kod błedu 18625 na prosbe c!nek

Rekomendowane odpowiedzi

// Post kolegi c!nek //

 

Hejo

 

Na wstępie się przywitam gdyż zostałem posiadaczem Passata 2.5 v6 TDI automat :)

Niestety pojawił się problem po kilku dniach a dotyczy on , że włączył się tryby awaryjny skrzyni. W chwili obecnej jest , że mogę poruszać się na jedynce (dalej nie próbowałem) a jak wrzucam R to jest mocne szarpnięcie Po podpięciu kompa pokazuje błąd 18265.

Czytając posty i tematy nie znalazłem żadnej konkretnej odpowiedzi co to za błąd. ( Niemieckiego niestety nie znam) :taksobie

Z mojego dochodzenia wynika , że skrzynia tak jakby nie dostawała wiadomości od silnika ( jeśli się mylę proszę mnie poprawić )

 

Moja prośba polega na tym za co mam się zabrać , od czego zacząć sprawdzać , przeczyszczać lub po prostu przygotować się na wydatki :taksobie

 

Oraz kolejne pytanko, troszkę może być głupie, ale to mój pierwszy automat i nie miałem styczności z tym otoczeniem więc proszę o wyrozumiałość i bez głupich tekstów.:ziew Czy mogę holować automata jak jest zgaszony silnik na pozycji N oraz jak jest zapalony silnik i również jest na pozycji N ? Ta druga wersja jest jak dla mnie bardziej realna...

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tytule tematu jest niestety pomyłka

 

W moim przypadku chodzi o błąd 18265

 

Byłem dzisiaj w ASO zasięgnąć informacji i usłyszałem "koszt diagnozy i ewentualne usunięcie przyczyny jeśli będzie to jakaś pierdoła około 800zł " :debil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że ten błąd jest w sterowniku skrzyni.

Sprawdź jakie błędy są w sterowniku silnika i zrob komplet logów (na forum znajdziesz instrukcje)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności