Skocz do zawartości
makeć

największa miłość polskich złodziei

Rekomendowane odpowiedzi

To wszystko to wina VW ze takie dobre i popularne auta zrobil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie to żebym sie czepiał, ale nie czaję jednej rzeczy...

Jaki związek ma linkowany artykuł z tytułem tego wątku :hmm

Co autor miał na myśli? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie to żebym sie czepiał, ale nie czaję jednej rzeczy...

Jaki związek ma linkowany artykuł z tytułem tego wątku

Co autor miał na myśli?

 

Tez mnie to zastanawia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg chodzi o to że pod linkiem jest artykul o passacie. a tytul dlatego ze passat jest jednym z najczęsciej kradzionych aut. Więc logiczne, że chodzi o paska. Proste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś to tak było ... teraz jest anglia na szrotach taniej kupią anglika na części niż od złodzieja o ile pamiętam to cały koszt sprowadzenia to 2000 zł (uszkodzony na części) więc już nie jest tak jak kiedyś z tymi kradzieżami się trochę uspokoiło. Ale nie ma to jak AC :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
teraz jest anglia na szrotach taniej kupią anglika na części niż od złodzieja

moim zdaniem się mylisz kolego, bo właśnie przez te tanie angliki ginie więcej aut w Polsce. Trzeba mieć jakiegoś dawcę na przekładkę. jednemu koledze z forum policja zabrała już przekładańca, bo najprawdopodobniej przełożony na częściach z kradzionego auta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

noo to to ja rozumiem ale mówię o tym, że po prostu jeden odbiorca kradzionych samochodów woli kupić anglika niż mieć kłopoty później.

Chociaż wiem że kradną na zamówienie itp. np. znajomemu z VW transportera ukradli szybę dzielącą kabinę od paki a miał cały samochód towaru (zegarki narzedzia i inne) poprostu komuś była potrzebna taka część no to sobie wzięli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności