Skocz do zawartości
Gość james4321

zestaw glośnomówiący bluetooth

Rekomendowane odpowiedzi

Gość james4321

Witam Serdecznie!

W moim Pasacie mam zamontowane gniazdko do adaptera telefonu(na schowku) i pod fotelem pasażera mam sterownik noki 729 F. Pytanie z mojej strony czy ten zestaw posiada bluetooth i czy moge się podłączyć z telefonem bez użycia jakiegoś adaptera, czy muszę kupić jakiś adapter (jeśli tak to obojętnie jaki byle żeby miał te 2 guziki, czy ten uniwersalny). Dodam jeszcze, że mam kierownicę multifunkcyjną a w MFA+ nie mam opcji telefonu.

Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz dokupic uchwyt na telefon - z dwoma przyciskami i znaczkiem BT (nie wiem jak to jest, u mnie tak to wygląda)

i tak na MFA+ nie będziesz miał opcji telefonu. Potrzebny jest sterownik telefony w wersji premium.

Co do parowania telefonu z 729F poczytaj inne wątki. Było gdzieś opisane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Trochę z innej beczki, ale nie mogę założyć nowego tematu. Mam Passat B7 z radiem rcd310 gdzie w opcji mam Bluetooth, a na kierownicy przycisk słuchawki. Problem w tym, ze pod siedzeniem nie mam modułu bluetooth, w ogóle nie mam żadnej skrzynki itp. Czy jest możliwość instalacji Bluetooth w moim aucie, tak aby współpracował z radiem i kierownicą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U kolegi rozwiazaniem byl zakup kombajna navi wielkiej niefabrycznej. wyglada jak oryginal i ma wszystko wbudowane. wszystko dziala z kierownicy. i miedzy zegarami. na allegro ok 2 tys zł. i sam sobie z montażem poradzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to problem, ponieważ miedzy zegarami nie mam opcji telefonu. Przycisk telefonu na kierownicy jest jakby odłączony z racji na fabryczny brak modułu Bluetooth.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro nie masz modułu to chyba normale że nic nie bedzie działac cokolwiek jest związane z telefonem, zaden przycisk, żadne wyswietlanie, bo niby skąd ma sie brac jak nie ma modułu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności