Skocz do zawartości
Bond29

1,6 AHL dużo palący i 3 błędy na kompie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od jakiegoś czasu moj passek jak by coś osłabł ale się do tego trochę przezwyczajłem tylko że spalanie było tragiczne bo 12-13 Bp po mieście i koło 16-17 Lpg do wczoraj kiedy wreszcze podpiołem Vaga i ukazały się 3 błędy :

00515 - Styk biegu jałowego -F60

30-00 - Przerwa lub zwarcie do Plusa

00537 - Regulacjasondy Lambda

19-00 - Dolna wartość graniczna

00525- Sonda Lambda (G35)

27-10 - Wartość sygnału niemożliwa - Intermittent

Dodam że po skasowani tych błędów autko jak by ze 30 koni dostało więcej i błędy się więcej nie pokazały przez jakieś 5Km bo tyle trobiłem z podpiętym laptopem no i obroty przestały falować .Jak by ktoś mógł pomóc był bym wdzięczny .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam po skasowaniu błędów pokazały sie one jeszcze kilka razy a głównie błąd 00515 - Styk biegu jałowego -F60

30-00 - Przerwa lub zwarcie do Plusa

W momęcie gdy wyczyściłem przepustnice błąd po skasowaniu zniknoł i obroty już nie falują ale za to cały czas mnie dręczy błąd :

0537 - Regulacja sondy Lambda

18- 00 - Górna wartość graniczna

Proszę o pomoc bo niewiem czy sonda już padła cze też pada . Dodam że w momęcie gdy skasuje błąd autko zaczyna jeździć normalnie nie szarpie przy zmianie biegów a gdy tylko zacznie go szarpać to błąd jest już na komputerze. Zastanawiam się też na kupnem urzywanej sondy co o tym myślicie bo z tymi zamiennikami jest dużo problemów nawet już kilka tematów było o tym na forum a jeżeli bym kupował nowom to jakiej firmy kupić żeby dobrze z gazem się zgrała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sonda bosch.

Najpierw jednak podjedz może do gazownika na regulacje bo może nie będzie trzeba jej wymieniać, ponieważ mieszanka jest za bogata/uboga i stąd ten błąd z sonda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12-13 po mieście to u mnie pali tak samo szczerze mówiąc 10 na trasie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko było by ok gdy by nie te błądy i nie to że autko czasem dostaje nagle jak by z 30 koni więcej pozatym podczas jazdy i zmiany biegu czuje delikatne szarpnięcia jak by któryś cilinder miał przerwy w zapłonie . A świece mam nowe kable nie mają przebicia bo sprawdzałem i tylko pozostaje ta sonda bo od czegoś ten błąd wyskakuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdź przepływomierz cewkę nic innego do głowy mi nie przychodzi chociaż sam mam takie jakieś przerwanie silnika na chwile utratę mocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności