Skocz do zawartości
Walldi

Spot Cykliczny Lublin, Najbliższy 24.06.12(niedziela) godz 17:00 Parking pod Makro

Rekomendowane odpowiedzi

moze by tak w niedziele po południu jakis sp[ot zrobic sobota to taki troszke malo pasujacy termin a niedziela nie ma co robic duzo czasu itd co wy na to ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miło było Was poznać, może brata namówię jak wróci z wyjazdu na spotkanko z Wam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miło było Was poznać

Hmm nie to żebym był długo.. ale... Który z CHŁOPAKÓW to byłaś Ty? Z żadną kobieta raczej nie podbijałem piątki :lol (Chyba że coś przeoczyłem?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po Twojej wypowiedzi nie dziwię się bratu, że nie chce się bawić w spotowanie w klubie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[tu był obrazek]

 

[tu był tekst]

Edytowane przez arsen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
weź się tak nie napinaj...

wyluzuj koleżko jesteś tu od 2 miesięcy znasz już wszystkich nap...asz postów więcej niż mielke i nic nie wnosisz do tematu jak stavros i nie napinam się tu wcale-bo pewnie tak byś mi odpisał,tylko stwierdzam fakty.Mimo to pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

arsen wstawianie takich zdjęć jest conajmniej nieetyczne.Zastanów sie dwa razy zanim coś wstawisz i napiszesz bo możesz kogoś urazic.a Ty się CHONIA nie przejmuj:)większość forumowiczów to równi kolesie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ty się CHONIA nie przejmujwiększość forumowiczów to równi kolesie
oj ma racie bo później jak on przyjechał to już staliśmy sami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale warto by przed napisaniem czegoś przemyśleć czy przypadkiem nie urazi się kogoś głupkowatym żartem.Moim zdaniem Honi należa się przeprosiny:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Honi należa się przeprosin

Jesli bede wiedizął za co? Zwróciłem uwagę , w sposób żartobliwy że no nie pofatygowała się do nas, (w sumie to nawet nie wiem czy to ona była - domyślam się tylko) No ale, do obronców sie juz przyzwyczaiłem ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmienię temat bo nieprzyjemnie sie robi :)

arsen - mam taki sam silnik jak Ty - nie mialeś problemów ze zbyt duzym cisnieniem w ukladzie chlodzenia? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zmienię temat bo nieprzyjemnie sie robi

arsen - mam taki sam silnik jak Ty - nie mialeś problemów ze zbyt duzym cisnieniem w ukladzie chlodzenia?

to zmień ale nie tu to temat o cyklicznym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałem rozluźnić atmosferę która stała się przyciężka, w sumie jakieś kłótnie to też niezbyt odpowiednie na ten dział :P

spoko spoko - juz zmieniam temat - która godzina zlotu wchodzi w grę? - bo obawiam się że wtedy mam spektakl w teatrze :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andragon, w wolnej odpisałem.

 

jak dla mnie ten weekend odpada, zanosi sie na to że nadal będę bez VW, a nawet jeśli bym jakimś cudownym zbiegiem miał VW, to ten weekend mam raczej w Biłgoraju :( (tam mogę się co najwyżej mini spotnąć z kimś :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wyluzuj koleżko jesteś tu od 2 miesięcy znasz już wszystkich nap...asz postów więcej niż mielke i nic nie wnosisz do tematu jak stavros i nie napinam się tu wcale-bo pewnie tak byś mi odpisał,tylko stwierdzam fakt

 

fakt jest taki, że jak przyjechałam to się przywitała i przedstawiłam, chwilę pogadaliśmy i ...

 

i nic

 

 

nie jestem z tych co się obrażają ale chamstwa ze strony kogoś kto mnie nie zna nie znoszę. W VKP jestem klubowiczem od ponad 1,5 roku i nie zauważyłam, żeby kogoś na forum tak objechano, jak Ty mnie. A jak kogoś nowego poznajemy nie traktujemy jak intruza tylko jak swojego.

 

ale to Twoja sprawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie jestem z tych co się obrażają ale chamstwa ze strony kogoś kto mnie nie zna nie znoszę. W VKP jestem klubowiczem od ponad 1,5 roku i nie zauważyłam, żeby kogoś na forum tak objechano, jak Ty mnie. A jak kogoś nowego poznajemy nie traktujemy jak intruza tylko jak swojego.
chyba przesadzasz, według mnie to arsen jak to nazwałaś cię w ogolę nie objechał, i chyba mało widziałaś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pamiętam, że Honia przyjechała i sie przewitała, pamiętam tez ze pytała sie o bezpieczniki w B5.

najlepsza na spocie i tak była pizza z kaszanką...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to ja jade do Biłgoraja, jakby ktoś chciał się spotować to priv :) po 18 tylko spoty piesze :alko bo mogę być a nawet na pewno będę nie w stanie powozić :D i jeszcze mi lejce by zabrali :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedziela 17.04.2011?? Damy radę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem za

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności