Skocz do zawartości
filip141

Zderzaki do B3 z Allegro?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam dość zdezelowane zderzaki i na allegro znalazłem nowe za niecałe 100zł i jak te zderzaki jakościowo wygladaja? czy ktoś juz kupywał takie? jak ze spasowaniem? to sa zderzaki zwykłe czarne bez halogenów.

 

tutaj jest link do zderzaków.

http://allegro.pl/vw-passat-b3-1988-1993-zderzak-przedni-nowy-i1268953810.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już temat był poruszany, te zderzaki to guano i nie licz na to że jakoś to będzie wyglądało na aucie, o spasowaniu już nic nie wspomnę-kup ori używkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i to chciałem wiedzieć dziekuje:) a jeżeli mógłbym prosić o podesłanie linka do tego tematu?

Edytowane przez filip141

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale ori czy ten z allegro?

oryginalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tak - nie kupuj tego. Ja popełniłem tem błąd i teraz szukam ori (na szczęście mi się nie spieszy, więc może uda mi się nawet znaleźć w kolorze). Co to tych zderzaków - same w sobie wyglądają ok, plastik dość dobrej jakości, natomiast ich największą wadą jest to, że ciężko je zpasować tak by równo przylegały na całej długości. U mnie przód wygląda super, natomiast po bokach jest średnio. Lepiej dołożyć 50 zł i mieć oryginał.

 

---------- Post added at 15:29 ---------- Previous post was at 15:28 ----------

 

zbyś bliżej mieszkał to bym ci opitolił swój kpl z halogenami na 100
- a czy masz lakierowany? Bo chętnie bym taki zakupił, tym bardziej, że niedługo będę w Twoich stronach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy używałeś opalarki elektrycznej do podgrzania i dopasowania zderzaków??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności