Skocz do zawartości
vip87

Problem z podciśnieniem b3 1F

Rekomendowane odpowiedzi

Prosze mi powiedziec gdzie na schemacie ponizej podpinam podcisnienie od filtra powietrza. Bo albo ja juz nie widze albo juz sam nie wiem.

 

88963323.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
podpinam podcisnienie od filtra powietrza

Wężyk podciśnienia od filtra powietrza wpinasz do lewego króćca w pokrywie obudowy wtrysku

jak na ostatnim zdjęciu z posta nr 26 w tym temacie:

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?p=1035921#post1035921

zobacz schemat z posta nr 9 masz tam zaznaczony ten wężyk od podciśnienia

Edytowane przez kajaru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli od filtra do lewego króćca pokrywy wtrysku, od prawego króćca pokrywy wtrysku do podstawy wtrysku... tylko ze tam sa dwa króćce + jeden króciec do filtra weglowego do którego mam wpiac bo na zdjeciach nie jest to zbyt widoczne a chce miec pewnosc na 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
od prawego króćca pokrywy wtrysku do podstawy wtrysku... tylko ze tam sa dwa króćce + jeden króciec do filtra weglowego do którego mam wpiac bo na zdjeciach nie jest to zbyt widoczne a chce miec pewnosc na 100%
Króciec do filtra węglowego ma większą średnicę i na pierwszym zdjęciu jest opisany jako zaciścięty opaską.

 

Od pokrywy z prawego króćca weżyk idzie na ten króciak do podstawy , który jest w samym środku na pierwszym zdjęciu i ma mniejsza średnicę.(czarny kolor krócca ze zdjętym wężykiem) patrząc od przodu samochodu króciak z prawej strony podstawy wtrysku.

Edytowane przez kajaru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wtrysk.th.jpg

 

czyli ma to byc w ten sposób podpiete?

 

te 3 krócce w jaki sposób maja byc podpiete??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zyli ma to byc w ten sposób podpiete?

 

te 3 krócce jaki sposób maja byc podpiete??

I tutaj jest niestety problem ja mam trochę inny układ podciśnienia (silnik RP) dalej nie jestem w stanie Ci pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w takim razie czy jest mi ktoś w stanie pomóc z tym podcisnieniem??? zalezy mi na czasie bo cały wtrysk jest wykrecony i wstrzymuje mnie tylko to podcisnienie zeby wkoncu zakrecic go ... Pomocy !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to teraz ja mam pytanie..:) Mam podłączone wszystkie podciśnienia, jednak w wtyczka od tego dupsa od podciśnień(co w nim jedno wyjście jest zaślepione) jest u mnie urwana.. zarobiłem taką wtyczkę nową, jednak mam problem bo nie wiem który przewód ma iść z lewej, a który z prawej ( jak podłączę na odwrót, to będzie to działało w drugą stronę, dobrze rozumiem??)

 

051133015e09.th.jpg

Edytowane przez Vipergti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz to jutro lukne i napisze CI jak to ma byc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłbym wdzięczny. Jakbyś mógł mi na tym zdjęciu strzałką pokazać gdzie jaki kabelek. Wiem, że jeden zdaje się czarno-zielony, a drugi nie pamiętam..:P

 

w każdym razie czekam..Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego własnie ide luknac na te kabelki i zachwile Ci tu napisze, nie miałem jak wczesniej

 

 

wtrysk1.th.jpg

Edytowane przez vip87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, więc jak należy je podłączyć??:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 moje posty wyzej powininno byc foto z zaznaczonymi kolorami

 

od strony grodziowej jest kolor czerwono zielony a ten po lewej jest czarno biały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i jak tam podpinałes te kabelki zgadzaja sie kolory?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie podpinałem :) Kiedyś próbowałem, ale nie byłem pewny, a nie chciałem spitolić nic..:P więc odpuściłem..:P jutro po widnemu zrobię..Na pewno się będą zgadzały, bo dziś zerknąłem i jeden jest czarno-biały, a drugi faktycznie czerwono-zielony..:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak podepniesz to daj znac jak pasek sobie radzi :) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności