Skocz do zawartości
lofi

VW Passat z USA jaki model ...??

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie zamierzam sobier sprawić prezent z USA .. a co

szukam kultowych modeli również Passat......

i co polecacie??

mam kilka opcji ale jakie VR6 ?? manual czy automoat???\\może Cabrio Golf I ..?? 1988?

 

kurde sam nie wiem co wybrac ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Golf I GTI w oryginalnym stanie-klasyk prawie nie do znalezienia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Golf I GTI w oryginalnym stanie-klasyk prawie nie do znalezienia ;)
http://germancarsforsaleblog.com/1984-rabbit-gti-with-only-517-miles-for-sale/ cos tam znalazłem ale cena pewnei zaporowa...:) chociaz egz malo popularny w PL chyba

 

albo to

http://germancarsforsaleblog.com/factory-fresh-1980-vw-rabbit-with-26k-for-sale/

 

i jeszcze tu wszystko na raz

http://germancarsforsaleblog.com/?s=vw&x=0&y=0

Edytowane przez lofi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze dwa to oryginalne wersje USa bynajmniej pierwszy z nich na bank drugi ma front zmieniony nie pamietam jak on sie nazywa:P a trzeci to amerykaniec odchamiony na europejca :D tak mi sie wydaje bynajmniej ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybrałbym jak już coś pomiędzy pierwszym a drugim Goferem,jakoś ten drugi mi "nie leży'... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej sobie sprowadzić Mustanga z 1966 roku, odrestaurować i cieszyć się pelną gębą z jazdy??:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze pozostają Caddillac,Mustang,Pontiac-wszystko czego zapragniesz,oczywiście kwestia ceny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumiem że kolega szuka kultowego vw ? czy ogólnie kultowego auta ? bo jest jeszcze chevrolet corvette .. ;)

 

508654.1982.Chevrolet.Corvette.2-Door.Fastback.Coupe.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie na temat kultowych aut to mozemy duzo rozmawiac.. naprawde .... http://www.bujal78.pl ... nie ukrywam ze troche mam z tym wspolnego szukam kultowego VW ot co

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie na temat kultowych aut to mozemy duzo rozmawiac.. naprawde .... www.bujal78.pl ... nie ukrywam ze troche mam z tym wspolnego szukam kultowego VW ot co

W takim razie ja obstaje przy swoim-Golf I ori GTI ;) Wiem że ciężko go dostać,ale to naprawdę kultowe auto-ci co się tym interesują to dobrze o tym wiedzą.Powiem tak-kupić takiego to strzał w dziesiątkę,nie wspomne już o tym że dobrą kasę da sie na tym zrobić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W takim razie ja obstaje przy swoim-Golf I ori GTI ;) Wiem że ciężko go dostać,ale to naprawdę kultowe auto-ci co się tym interesują to dobrze o tym wiedzą.Powiem tak-kupić takiego to strzał w dziesiątkę,nie wspomne już o tym że dobrą kasę da sie na tym zrobić :)
to jak już tak to jakie roczniki wchodziły w grę??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to jak już tak to jakie roczniki wchodziły w grę??

Szczerze to im starszy tym lepszy...Golf pojawił się w '74 i były 2 silniki GTI 1.6 110KM a nieco później 1.8 112KM.Także masz wybór-lepszy ten z mocniejszym motorem,ale czy go dostaniesz w dobrym stanie... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale czy go dostaniesz w dobrym stanie...

 

Zacznijmy od tego, że przytargać taki samochód z Usiech to nie taki wielki cymes. Zacznie się, jak będzie chciał to zarejestrować w Polsce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moto ty już lepiej nie narzekaj bo i tak nic nie zmienisz... jakos tragi komedie zawsze odstawiasz a jak do tej pory z USA wszystko jest OK .. to tyle..,

a na ebay http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Mint-restored-1984-VW-Rabbit-GTI-/160488433467?pt=US_Cars_Trucks&hash=item255ddb273b#v4-37

 

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/1984-VW-Rabbit-GTI-/160489750803?pt=US_Cars_Trucks&hash=item255def4113

Edytowane przez lofi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zacznijmy od tego, że przytargać taki samochód z Usiech to nie taki wielki cymes. Zacznie się, jak będzie chciał to zarejestrować w Polsce :)

Wszystko się da :] Trzeba tylko odrobinę chcieć ;)

 

 

Moto ty już lepiej nie narzekaj bo i tak nic nie zmienisz... jakos tragi komedie zawsze odstawiasz a jak do tej pory z USA wszystko jest OK .. to tyle..,

a na ebay http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Mint-restored-1984-VW-Rabbit-GTI-/160488433467?pt=US_Cars_Trucks&hash=item255ddb273b#v4-37

No właśnie,Rabbit-zastanawia mnie czy to była jakaś wersja wyposażenia?Bo domniemam że tak...Lecz pewny nie jestem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moto ty już lepiej nie narzekaj bo i tak nic nie zmienisz

 

W sumie to nie wiem o co Ci chodzi z tym narzekaniem. Ale nich Ci będzie. Na koncu i tak powiem "I told you so" ...

 

Wszystko się da Trzeba tylko odrobinę chcieć

 

Który z gofrów MKI/II spełnia Euro 2 ? Chyba żaden ;-) A do rejestracji go jako zabytek to trzeba będzie mieć dużo czasu, samozaparcia, ewentualnie spore znajomości :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wszystko się da :] Trzeba tylko odrobinę chcieć ;)

 

 

 

No właśnie,Rabbit-zastanawia mnie czy to była jakaś wersja wyposażenia?Bo domniemam że tak...Lecz pewny nie jestem ;)

No właśnie,Rabbit-zastanawia mnie czy to była jakaś wersja wyposażenia?Bo domniemam że tak...Lecz pewny nie jestem

 

Rabbit no nazwa golfa na USA to nie jest wersja wyposazenia w europie golf a w usa rabbit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Senkju :) No to już wiem :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szukam kultowych modeli również Passat......

 

Quantum i Dasher ;) Ale z tego co patrzę to na ebay'u ciężko o cokolwiek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość lechou

Witam. Od 10-ciu lat posiadam kultowego Dashera 1.6 D (`79). Ostatnio zabrałem się za małą renowację :-) A co należy mu się !! Wymieniłem cały układ hamulcowy. Teraz blacharka i malowanie :-). Brakuje mi tylko konsoli (strasznie się niszczy od słoneczka).

Dlatego polecam Ci takie cacuszko !!

 

Po malowaniu wcisnę parę fotek.

Edytowane przez lechou

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności