Skocz do zawartości
Slaweeek

Kupno konsoli PS2 na co zwrócić uwagę.

Rekomendowane odpowiedzi

każdy będzie polecał to co ma ;) ja wybrałem ps3 bo kiedyś miałem jedynke i ps kojarzy mi się z porządnym sprzętem, ps2 już trochę nudzi , nie ma tej przyjemności z grania bo i gry już stare i wiesz że możesz mieć coś lepszego ;) ja odkąd kupiłem ps'a to żadnej gry na kompie nie zainstalowałem i sprzedałem zwykłego pc'ta i kupiłem laptopa żeby mięć tylko do neta:D wciąga to badziewie tak że kupuje się gierkę za gierką , i inne gadżety :D cervandes nie mów że odtwarzacz BR jest taki super tani.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
każdy będzie polecał to co ma

 

nie do końca. Ja twierdzę, że ani jedna platforma ani druga nie jest lepsza.

 

PS3 ma BR, darmowego multiplayera, moove

XBOX ma płatnego ale lepszego Live, nie ma BR ale za to ma genialne Media Center - udostępnia się multimedia z komputera przez sieć domową i ogląda się zdjęcia, filmy, słucha muzykę itp poprzez TV - każdy kto to zobaczył po raz pierwszy zbiera szczękę z gleby. Do tego na XBOXA wychodzi więcej Ekskluziwów czyli tytułów wyłącznie na tę konsolę.

 

Aha, 1080p w żadnej z tych konsol praktycznie nie występuje. Obie są za słabe sprzętem aby odpalały gry w 1080 i niestety 95% tytułów wychodzi na obie konsole w 720p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam ps3 i wii ,o ps3 złego słowa niepowiem (tylko ta cena gier :-/)wii to bardziej konsolka do grania w wiecej ludzi i bardzo szybko sie nudzi jak grasz samemu,tak samo z matą wii fit plus bawi tylko pare dni a pozniej mozna ją do kąta odstawić.

 

Jeżeli chcesz kupić tanią konsolke też polecam przerobionego xboxa ,bo ps2 to juz starszy system

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co można powiedzieć, o wersjach xboxa?? Brat kolegi sprzedaje wersję premium: http://allegro.pl/xbox-360-premium-dysk-60-gb-6-gier-gratis-i1235146026.html

Mogę ją mieć poniżej tej ceny z allegro, ale pytanie czy ona nie bedzie się psuć??

Jeszcze zadzwonię do gościa, ale płyta raczej nie jest Jaspera, a z tego co wyczytałem to one są najlepsze...

Za 800 jest ona do zabrania, ma gniazdo HDMI, tylko płyta nie Jasper...

Edytowane przez Slaweeek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
każdy będzie polecał to co ma

 

Ja nie mam ani jednego ani drugiego ale itak polecam PS3. Z tego co wiemod kolegow ktorzy posiadaja to na Xboxie jest problem z RROD, E74, artefakty itd. :)

rrod.jpg

 

Do tego cena tez nieciekawa, 800zł mowisz za uzywaną a za 1050zł dostanie sie nówke PS3!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do tego cena tez nieciekawa, 800zł mowisz za uzywaną a za 1050zł dostanie sie nówke PS3!

 

Nowki iksy mozna wyrwać za 650zł albo i taniej jak sa mega promocje w sklepach typu media markt czy saturn tylko że w nasjłabszej wersji arcade. Wypasna wersja elita z kinectem dwoma padami i 4ema grami kosztuje o tyle:

http://allegro.pl/xbox-360-250gb-kinect-2-pady-hdmi-4gry-wys-24h-i1240294600.html

Także deal całkiem niezly:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za tą kase to wymienisz ram, proca i grafike i będziesz mógł sobie pograć na kompie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy , Sławek pyta o PS2 nie o PS3 ani o XBOX-a

Jeżeli nie masz dużego budżetu , PS2 jest najlepszym wyjściem .

Gry [w tym kilka perełek typu Black] po kilkanaście zeta ,ewentualnie swap magic i koszt gier 0 zł .

Xbox ,Ps3 wydatki x3 -

-osobiście pogrywam na xbox-sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy , Sławek pyta o PS2 nie o PS3 ani o XBOX-a
ale patrick pytał o ps3 i xboxa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dalej nie wiem co kupię ;) W końcu wyjdzie, że kupię żonie to wii i tyle. Dziś odpaliłem ps2 pograłem 20 minut i schowałem-jakoś mnie to nie bawi już i zastanawiam się czy nowa konsola nie podzieli losu ps2, która nie wiele się u mnie napracowała ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze na + PS3 dodam, że coraz więcej forumowiczów się ujawnia i uda się może kiedyś pyknąć razem w jakieś multi

 

Taka prawda :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i się zdecydowałem:

http://www.very.co.uk/xbox-360-250gb-console-with-kinect/800614233.prd?browseToken=%2fb%2f12740&trail=100203-12740&prdToken=/p/prod5151716-sku7884321

Cenowo wyszło nie źle, bo udało się w tym sklepie kupić za 264 funty z dostawą, a do tego nie muszę płacić od razu- mam rok na spłatę.

A czy wybór był trafny? Okaże się. Cały czas się zastanawiałem, ps3 czy xbox, miałem ps1, mam ps2 i pewnie gdyby nie kinect to wziąłbym ps3, jednak kinect przechylił szale zwycięstwa na stronę xboxa. Dostawę mam na 10.11 czyli juz nie długo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to inwestuj: Dirt 1 i 2, Fallout 3 GOTY Edition jeśli lubisz bardzo długie i rozbudowane gry...

 

co tam jeszcze polecę: Gears of War, Bioshocki, Burnout Paradise, Forza 3 :)

 

z nowszych/ droższych tytułów: Genialne Halo Reach, Fallout NV...

 

Jakby się kto na multi w coś pisał to zapraszam: cervGDA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za tytuły, coś trzeba zacząć kupować po mału ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry test :D

 

[ame]

[/ame]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności