Skocz do zawartości
Slaweeek

Kupno konsoli PS2 na co zwrócić uwagę.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, padł pomysł zakupu konsoli do grania, nie wiem dlaczego ale chce PS i tu pytanie na co zwrócić uwagę kupując konsolę?

Chciałbym wersję SLIM, bo nie będzie gracić pod telewizorem, ale na allegro kupa używek i nie wiem co i jak, różne karty (do czego one są??) pady itp.

Jeżeli ktoś miał PS i ma jakieś spostrzeżenia to prosze o pomoc, aby w zimowe wieczory się bardzo nie nudzić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego PS2? Kupuje PS3 masz przy okazji odtwarzacz BlueRay.

Generalnie nie da sie porwnac jakos obrazu gier PS2 vs. PS3.

Na PS3 masz full HD. a na PS2 rozdzielczosc SD

 

Zalezy jeszcze do jakiego telewizora chcesz podlaczac.

Ja obie konsole podlaczalem do duzego plaskiego TV i generalnie PS2 w ogole mnie nie wciagnelo, slaba grafika itp

 

Ale jak podpialem PS3 to od razu usmiech od ucha do ucha.

Poza tym w PS3 masz dostep do internetu itp bajery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego PS2? Kupuje PS3 masz przy okazji odtwarzacz BlueRay.

cena ;)

PS2 mogę mieć za około 300zł, a wychodząc z założenia, że jest to sprzęt do użytku sporadycznego, w celu tak zwanego odchamienia się to nie chcę pakować w to 1000zł :)

Podłączone to będzie do Sonego LCD 42"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PS2 mogę mieć za około 300zł,

 

Za tyle samo możesz mieć Xbox'a 360 - jeśli mówisz o PS2 to rozgrywki multiplayer przez Internet Cię nie interesują - w takim wypadku możesz nawet taniej wyrwać jakiegoś "zbanowanego klocka" - czyli takiego, którego M$ nie pozwoli podłączyć do Xbox Live. Gier do x'a na allegro od cholery, a i "kopie zapasowe" łatwo w sieci znaleźć. Jakość grafiki nieco gorsza od PS3 - tak gadają - ja w sumie nie widzę różnicy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to mówicie Xbox??

Moto, masz sztukę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moto, masz sztukę?

 

Mam, ale swojej nie sprzedaję :D:D

 

Mogę się ewentualnie wśród znajomych podpytać, czy nikt nie chciałby sprzedać.

 

A jak już będziesz kupował na Allegro to zwróć uwagę, żeby miała HDMI ( nie wszystkie wersje miały ) i najlepiej żeby już była przerobiona ;-)

Edytowane przez motomouse

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, podłączę się jak już ten temat poruszony jest. Żona chciałaby mieć wii, ale do mnie to wogóle nie przemawia. Bo co prawda nie mam czasu na granie i ps2 leży już kilka lat zakurzona i nie używana, ale jakbym sprawił sobie teraz jakąś lepszą konsolę, to pewnie trochę czasu bym znalazł żeby raz na jakiś czas w coś zagrać. No i problem w tym, że jak mam wydać kasę na zakup konsoli to chciałbym coś w co chętnie bym zagrał, czyli super grafika i gry w stylu medal of honor czy choćby gta. A wogóle mi nie odpowiada prosta grafika wii (dwa chłopki na ekranie ;) ), a gry sportowe i pocenie się przed ekranem to mnie nigdy nie pociągały.

I teraz do sedna-coś mi się gdzieś kiedyś obiło o uszy, że ps3 i xbox mają wypuścić jakąś przystawkę, która będzie umożliwiać sterowanie takie jak w wii. Czyli było by to dla mnie rozwiązanie i wilk syty i owca cała, bo ja bym sobie pograł w dobrą grę czasem, a żona by sobie poskakała przed ekranem w jakichś zręcznościówkach i wszystko bez kupowania dwóch konsol.

Czy ktoś coś wie na ten temat?

No chyba, że wii ma możliwość odtwarzania bardziej zaawansowanych technicznie gier, aniżeli tylko dwa chłopki odbijające paletką ;) Tego nie wiem, swoje spostrzeżenia opieram tylko na podstawie wii znajomych-jak do tej pory to nie widziałem u nich innej gry jak w stylu dwa chłopki w coś grają ;) Proszę więc o sugestie bo nie mam pojęcia o tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś coś wie na ten temat?

 

XboX - Kinect, PS3 - Move ... pogooglaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, dzięki za namiar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moto co o tym myślisz??

 

Czarna jak dla mnie lepsza ;-). Ta pierwsza jest jakaś kombinowana, i nie wiadomo jaki ma dysk ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wpędzacie mnie w koszty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wpędzacie mnie w koszty

 

Ale wersję Elite kupisz już na allegro od mniej-więcej 550-600 PLN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, ale Elitka z drugiego linka to Jasper, czyli 150W wersja, mniej się grzeje i awaryjność w jej przypadku nie istnieje. Starsze wersje są niestety awaryjne, najstarsze nawet bardzo.

 

I nie namawiajcie już tak do piratctwa bo to obciach jest. Gierki można po 50pln kupować a nawet po 30 bo tyle już tytułów wyszło że takie Halo3, Dirt czy Bioshock kosztują grosze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Wii to PS3 wypuscilo niedawno przystawke Move, dziala tak jak Wii, czyli daje duzo radosci z grania :) Przystawka kosztuje ok 200zl (kontroler plus kamerka). A co do Playstation2 to oczywiscie Slaweeek nie kupuj bo itak nie bedziesz w nia gral... Xbox rowniez nieciekawy - awaryjny, grzeje sie i sa problemy ale za to tanszy. Najlepiej byloby pojsc w przyszlosc i wziasc PS3. Odtwarzacz BlueRay, internet - multiplayer, duzo sprzetu dodatkowego jak move, klawiatura, pilot, karaoke a gry tez nie sa drogie (nowe juz za 40-60zl sie dostanie a te "super" za 90-180zl niestety). Mozna tez zebrac 5 osob i kupic z PlayStationStore dzielac koszt na 5 osob :) Tak ze wychodzi Battlefield: Bad Company lub ModernWarfare po 13zl/osobe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale Elitka z drugiego linka to Jasper

 

A widziałeś czarną Elite nie Jaspera ;-) ?

 

Xbox rowniez nieciekawy - awaryjny, grzeje sie i sa problemy

 

Taka sama prawda jak to, że SE psuje konsole poprzez uaktualnienie oprogramowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam brałbym X'a w jakiejś dobrej cenie elitke:) Sam mam i jestem zadowolony..A takie tytuly m.in jak Gears Of War 2 i Forza 3 teraz do kupienia za grosze jesli bys nie chcial przerabiac konsolki, wciagna Cie na długie jesienne wieczory:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Xbox rowniez nieciekawy - awaryjny, grzeje sie i sa problemy ale za to tanszy. Najlepiej byloby pojsc w przyszlosc i wziasc PS3. Odtwarzacz BlueRay, internet - multiplayer, duzo sprzetu dodatkowego jak move, klawiatura, pilot, karaoke a gry tez nie sa drogie (nowe juz za 40-60zl sie dostanie a te "super" za 90-180zl niestety). Mozna tez zebrac 5 osob i kupic z PlayStationStore dzielac koszt na 5 osob Tak ze wychodzi Battlefield: Bad Company lub ModernWarfare po 13zl/osobe

 

co za bzdury...

co, w xboxie owszem, multiplayer płatny ale te 150pln rocznie można przeżyć, za to nie ma co porównywać jeśli chodzi o jakość mutliplayera - serwery PS3 to kpina, Xbox live to usługa której Sony może lizać pięty

 

Jasper się nie grzeje wcale i jest absolutnie bezawaryjny, od półtora roku nie słyszałem żeby się jakikolwiek zepsuł - a siedzę na forach komputerowo - konsolowych częściej niż tu.

 

BR w PS3 zaletą nie jest, zerknij ile kosztują stacjonarne odtwarzacze.

 

Sprzęt dodatkowy "move"? Podróba Kinecta z XBoxa który został ogłoszony jako pierwszy i ma o wiele większe możliwości. No i nie potrzebuje tego kolorowego dildo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności