Skocz do zawartości
GoBo

Soczewki bixenon w miejsce przeciwmgielnych

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie proszę o poradę pomimo iż sprawa nie dotyczy Passata. Jakoś tak bardzo się do tego forum przyzwyczaiłem że dobrze się tutaj czuje pomimo iż niedawno sprzedałem Passata.

Przejdę do rzeczy:

Sprawa dotyczy BMW X3.

Posiadam w tym samochodzie lampy bez soczewek a chciałbym cieszyć się bixenonem. Kiedyś w Passacie próbowałem rozkleić lampy przednie Angels ale skończyło się to fiaskiem więc nie bardzo chcę się za to zabierać w BMW. Wpadłem na następujący pomysł.

Na alledrogo można kupić soczewkę bixenon a że w BMW nie posiadam świateł przeciwmgielnych przednich a tylko maskownice na nie to może montaż w/w soczewek bixenon w to miejsce pozwoli mi się cieszyć z bixenonów?

Proszę o konstruktywne przemyślenia i darowanie sobie dywagacji na temat spryskiwaczy i samopoziomowania bo sprawa jest szeroko znana.

POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i myślisz że xenony na takiej wysokości dadzą Ci pożądany efekt? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dadzą pożądany efekt bo to jest troszeczkę wyższe auto niż Passat. Właśnie dlatego założyłem ten wątek żeby posłuchać rad ode mnie mądrzejszych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
GoBo
Powiem ci tak jak miałem św.pamięci e34 to miałem xenony w światłach mijania ,długich i halogenach(jak wiadomo są soczewki ), w nocy normalnie można było na halogenach jeździć świeciły rewelacyjnie,warunek był jeden dobrze je ustawić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko jak zamontowac ta soczewke w miejscu przeciwmgielnych zeby byla ona szczelna itd?

Jezeli chcialbys dobrze zrobione bixenony w ori lampie dawaj na PW badz GG 10966139

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kresek
W halogenach gdzie nie ma ori.soczewki troszku trzeba się namęczyć ale się da to zrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam ten zestawik ,mialem go zamontowany w golfie , i powiem szperacze pierwsza klasa :D ,na dodatek jest legalny :P

http://cgi.ebay.de/HELLA-DE-MICRO-XENON-SCHEINWERFER-SET-UNIVERSAL-/390207820218?pt=Autoteile_Zubeh%C3%B6r&hash=item5ada32d1ba

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe razja mozna wstawic ksenonki powiec mi tylko jak bedziesz dawal rade jak przyjdzie gesta mgla?raczej xsenon niepodola

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności