Skocz do zawartości
szymoneon

Nowy adres forum

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jako właściciel adresu http://www.passatb4.pl przekierowuję go na te forum. Użytkownicy Be czwórek mogą się ucieszyć :) . Kiedyś należała do innego forum, ale po bezczelnym wyrzuceniu mnie stamtąd należy do Nas :D:passatfan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś należała do innego forum, ale po bezczelnym wyrzuceniu mnie stamtąd należy do Nas.

 

Jak dziecko w piaskownicy. Zabrał zabawki i poszedł do domu. No koment.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki szkoda że wlepy kupiliśmy z tym linkiem :( do tamtego forum chcąc ukarać administracje ukarałeś nas co wlepy kupili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niesportowe zachowanie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzięki szkoda że wlepy kupiliśmy z tym linkiem do tamtego forum chcąc ukarać administracje ukarałeś nas co wlepy kupili

Dobrze prawi :(

Daj im ten adres zachowując prawa własności. Wiem , są tam ciężkie osoby , ale jest kilka osób które włożyło już sporo pracy w te forum ;) nie ma co rzucać kłody pod nogi ludziom którzy mają taką samą pasję jak My: znajdźcie konsensus :D

Pozdrowionka

Edytowane przez rainman777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rain, echhh daj spokój-jakie tam ,,ciężkie osoby"..?

Jest naprawdę spoko.

 

Sygit, to Ty już tam nie wrócisz na serio?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzięki szkoda że wlepy kupiliśmy z tym linkiem :( do tamtego forum chcąc ukarać administracje ukarałeś nas co wlepy kupili

 

 

zgadzam sie z przedmówcą jak masz coś do admina to dajcie sobie po razie i już

 

bo nie wiem co masz do nas kilkudziesięciu vwmaniaków, że nam adres zabrałeś

 

heeeh adres zmienimy najwyżej i już ale .......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś należała do innego forum, ale po bezczelnym wyrzuceniu mnie stamtąd należy do Nas

Jesteś właścicielem domeny i ktoś z Twojego podwórka Cię wyrzucił? Nie bardzo rozumiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jesteś właścicielem domeny i ktoś z Twojego podwórka Cię wyrzucił? Nie bardzo rozumiem...

Coś w tym stylu :) To jest podwórko wszechmogącego administratora, który mnie wyrzucił. Przepraszam, ale tamto forum jest dla mnie przeszłością. Za dużo w nie włożyłem pracy, żeby mnie tak potraktować.

I słówko do Użytkowników forum Passata B3. Adresu nie oddam, bo godzicie się na samowolkę prowadzoną przez niewykształconych i tęp... adminków. Osoby, które mnie popierają nie piszą już na Waszym forum i z zaszczytem jeżdżą z naklejką reklamującą te forum.

Ale nie o tym miał być ten temat.

 

(!!...) I porcja wykrzykników. Nie umieszczałem ich w tekście, bo jestem za leniwy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domeny mamy dwie. Każda ma innego właściciela. Szymoneon dostał bana na forum za - nazwijmy to delikatnie - niewłaściwe zachowanie. Ban strącił mu z głowy koronę, obraził się i stwierdził, że jesteśmy cytuję ch***mi i jeszcze coś tam było i nam wpier****li. Przekierował domenę z naszego serwisu na Wasz i tyle. Ot, cała historia.

Edytowane przez sision

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kłamliwa historia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie Ci, co z Tobą poszli? I dlaczego nie powiesz, jak Ty się zachowałeś na forum, tylko nas obrażasz? dostałaś 2 tygodniowego bana na uspokojenie. Rzucałeś się codziennie jak g**no w przerębli. Tego, że wcześniej nie dostałeś żadnego ostrzeżenia lub bana już nie widzisz. Tak jak swojego zachowania. Najłatwiej nas poobrażać. Nazwać tępakami. A czy my Ciebie tak nazywamy? czy ktoś z nas wyzywa Cię na innych forach?

 

Bądź sprawiedliwy. Napisz coś o swoim zachowaniu. Tylko prawdę. Skoro tak bardzo Ci zależało na naszym forum, tyle pracy w nie włożyłeś, jak piszesz, to walnąłeś focha (nie pierwszego) i masz wszystkich w d*pie? dziwne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luzik ;) Już po frytkach chłopaku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Luzik
Ależ ja jestem wyluzowany :)

 

Już po frytkach chłopaku
Znaczy co? mamy paść na kolana teraz i Cię przepraszać za Twoje zachowanie? prosić, abyś do nas wrócił?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aj Sygit ja kiedys myslalem ze w koncu dojrzejesz i zaczniesz zachowywac sie jak facet, ale tak patrze ze chyba sie jednak nie zmienisz. Powiem Ci tyle ze na jakie forum nie trafisz i kto tam nie bedzie to jesli nie zmienisz swego podejscia to zawsze bedzie sie konczyc tak jak teraz. Czlowieku do Ciebie strach sie odezwac zebys sie przypadkiem nie obrazil, poza tym na kilkadziesiat osob zawsze tylko Ty mialej jakies dziwne problemy. Na zakonczenie powiem Ci -ogarnij sie chlopie w koncu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom :D Ktoś jeszcze ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktoś jeszcze ?
ja!! _zamkniety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności