Skocz do zawartości
napster

jak wyciać wklad katalizatora?

Rekomendowane odpowiedzi

Bez przesady z tymi przeglądami- spaliny w normie, a turbina szybciej wstaje.

 

Jeśli na przeglądzie zaczną badać spaliny to auto przeglądu nie przejdzie, puki co w polsce mało popularne są takie dokładne przeglądy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie i po to pytam, bo zaglebilem sie w temat i wiem ze jest znaczna roznica, np w uk robi sie to bardzo dokladna maszyna i ona elegancko mowi ile byc powinno a ile jest i nawet sugeruje uszkodzenie katalizatora lub turbiny-wiem bo znajomy robi przeglady ;)

tak wiec mysle ze w pl to tez jedynie kwestia przypadku ze auto bez kata przechodzi...

a np mi nie chcialo by sie odkrecac strumiennicy i wkladac kata n godzine przegladu i pozniej znowy zamieniac go na strumiennice ;) szkoda pieniedzy na te ciagle zmiany uszczelek i sroby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sobie chyba takiego downpipe zamontuje no chyba ze ktos zna dokladne wymiary rury i ogolnie budowe takiego downpipe to bylbym wdzieczny, bo szfagier by mi takie cos zrobil na 2 sondy ale nie znam wymiarow, tulejke mam juz wlasnorecznie zrobiona takze mysle ze z tym tez nie byloby problemu wie moze ktos jakie wymiary ma taka rura, srednica itp??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie powiedzcie mi jak mam wyjac wklad katalizatora? normlanie go rozciac np: kątowka czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie powiedzcie mi jak mam wyjac wklad katalizatora? normlanie go rozciac np: kątowka czy jak?

wloz wkretak podziob i wysyp, a jak masz wiecej sily i wielkie imadlo to wez dlugie wiertlo, wiertarke i wierc go na skosy, na wylot i po przewierceniu wysypuj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wloz wkretak podziob i wysyp, a jak masz wiecej sily i wielkie imadlo to wez dlugie wiertlo, wiertarke i wierc go na skosy, na wylot i po przewierceniu wysypuj...

 

A to co wysypiesz to ładnie zbierz i wyślij do mnie ,dobrze zapłacę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A to co wysypiesz to ładnie zbierz i wyślij do mnie ,dobrze zapłacę.

hahaha...

kon by sie usmial ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hahaha...

kon by sie usmial

 

No i śmieje się z tych co wyrzucają "skarby" do śmieci ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i śmieje się z tych co wyrzucają "skarby" do śmieci ...

Ty jakie skarby??? O czym ty wciaz mowisz???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://cennik.katalizatory.com/

I pomyśleć ile taki cwany mechanior może zarobić na kliencie,który nie jest w temacie.Oskubie za robotę i zarobi na sprzedaży starej puszki.No bo w końcu po co komu złom...

Taki mały OT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz już wiesz dlaczego ...nie oddawajcie starego kata mechanikowi .Dla nich wycięcie kata to najlepsza i najbardziej zyskowna robota jaka może się trafić .Pewnie co nie których uświadomiłem i po piwnicy szukają starych katalizatorów .Na tym naprawdę można sporo zarobić .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jaja....nic tylko zbierac, material z 10-moze 15 katow i mamy fajny kmplet felg z oponami nowecki ze sklepu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności