Skocz do zawartości
german21

zderzak przedni od audi a6

Rekomendowane odpowiedzi

Zaraz trafi do odpowiedniego wątku na forum :D (nie koniecznie "Mój Passat") :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szczerze to bym się wstydził jeździć takim passkiem

 

No ten polakierowany zderzak to dopiero pięknie wygląda :lol3 Bez przesady,musiałbym z tym jeździć tak: :wstyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie agro-tuning, po drugie uważam, że jeśli chcesz coś zrobić dla swojego Passka to jest dużo więcej potrzebnych modów, które nie buraczą auta (poza tym jak widzę takie dziwolągi na drogach to mam ochotę wysiąść i spytać właściciela "Co autor miał na myśli?" )... Może by zmienić felge? zrobić xenon? poprawić zawias lub hamulce? przyciemnić szyby?

Edytowane przez VampBeer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Zakupiłem sobie ten zderzak

64709787_1.jpg

Czy miał ktoś może styczność z tym zderzakiem bo nie wiem jaki grill i te kratki ze światłami będą pasować. Nie wiecie czy pasują od jakiegoś modelu audi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zakupiłem sobie ten zderzak

 

Gratulacje :sciana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masakra, pogratulować gustu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepiej iść na całość....

 

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=126265594&id=126265594

 

a tu jak już aukcja zniknie...

 

tbwbqw0kgrhqqokjieyoif3.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

no ale co prawda... o gustach się nie rozmawia :P

Edytowane przez mnichu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem to tak: najlepiej zostawićw spokoju zderzaki i zajac sie tuningiem technicznym :) bo byle kraweznik czy zima i urwiesz taki niby wspaniały zderzak :D a jak poprostu zderzaki z audi to lepiej kupic audi i bedzie spokoj :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem że już nigdy siatexa w zderzaku nie zobaczę, a tu widzę można jeszcze trafić na amatorów tego rozwiązania. W połączeniu z tym otworem w zderzaku po prostu rewelacja. Ale szacunek do moderacji, że ci tematu jeszcze nie zamknęła ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten to ma pomysły...........:doh Nie wiem czy się śmiać czy płakać :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:debil:dupablada:zeco OSTRO :bleble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jakis cyrk jest!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy padło tutaj pytanie czy komuś się podoba ten zderzak? jak nie to po co pedały komentujecie? jeżeli nie wiesz jaki grill do niego pasuje to milcz. a tak poza tym to mi się tez nie podoba wykończenie tego zderzaka tak jak na obrazku dlatego wkurza mnie komentowanie tego obrazka bo póki co ten zderzak jest nie pomalowany i bez atrap a to raczej odpowiedni dobór tych atrap, odpowiednie pomalowanie i dopasowanie do auta będzie świadczyło o tym zderzaku i o moim guście, czyż nie? chyba ze teraz jedna ciota z drugą znajdzie inny temat do wyśmiewki spowodowany ograniczona wyobraźnią :D. ja mam upatrzone grille z niemiec tylko nie wiem dokładnie z którego audi jest ten grill i nie jest to taka siateczka jak na obrazku tylko identyczna krata z grilla audi bez znaczka a w jego miejsce myślę wstawić jakiś większy znaczek vw.

 

 

Przepraszam za język ale to co niektórzy wyprawiają nie mieści mi się w głowie:) Czemu takim osobom co zaśmiecają forum postami typy "gratuluje gustu" nie są banowane konta? co taki ktoś wnosi do forum? może ktoś zarządzający tym forum mi powie? Chyba że to forum jest dla kolesi co maja passaty a jeszcze z piaskownicy nie wyszli:)

 

krecha za wyraz na p.... :)

Edytowane przez Łysy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano powiem. Na forum można chwalić jak i krytykować ( z rozsądkiem), bo każdy ma swój gust.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ano powiem. Na forum można chwalić jak i krytykować ( z rozsądkiem), bo każdy ma swój gust.

 

Wedle rozsądku-poważnie,to nawet do cyrku się nie nadaje przecież...Bez urazy,ale to jakiś poroniony pomysł przecież jest ;)

 

 

po co pedały komentujecie?

 

Ciekawe co na to moja żona powie :-D

:hmm nic mi nie wiadomo żebym orientację zmienił...

 

Prawidłowo :ban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gusta są różne ,ale moim zdaniem taki zderzak jest zarezerwowany dla audi, tak samo jak ringi w lampach dla Bmw można by tak długo wymieniać , jak chcesz mieć taki grill to kup audi i będzie ok nikt ci nic nie powie a do paska mogłeś zaiwestować w dobre 19calowe kola i jakiś dobry gwint, plus polerka lakieru jeśli jest w dobrym stanie i więcej nic nie trzeba uwierz mi bardziej na ulicy zwrócisz tym uwage niz samochodem co ma kazda część na inny wzór auta zrobione takie jest moje zdanie ,ale to twoje auto wiec masz prawo robić z nim co zechcesz pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja przerobiłem sobie org zderzak od passata tylko doł wstawiłem od golfa V jeszcze nie skonczona ale nie długo pokaze jak to wyglada :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności