Skocz do zawartości
zidan75

sterowniki do interfejsu usb bingo m pod windows7

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, kupiłem parę dni temu kabelek do diagnostyki BINGO-M pod usb i pomimo zainstalowania kilkunastu sterowników jakie znalazłem żaden nie działa prawidłowo tzn.komputer widzi że sterowników brak.:dolamamProszę o pomoc !!!

panel sterowania.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie każdy sterownik będzie procował pod Win 7. Ja proponuje zapodaj Xp lub podbij do koleszki który ma na kompie takowy Windows i będziesz wiedział w czym tkwi problem . Nawet może to być komp stacjonarny gdyż trzeba tylko sprawdzić urządzenie pod względem wykrywalności a gdy ci go nie wykryje to jest winny sterownik lub urządzenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałeś rację na kompie stacjonarnym mojego syna działa, skąd wziąść sterowniki pod windows 7 ?? a może coś robię nie tak przy instalowaniu na moim lapku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety to nie bedzie działało na win 7,do tego zapewne jeszcze wersja 64bit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak,to wersja 64bit,ale w necie są sterowniki na WN7 ,to pic na wodę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sciągnij sobie Virtual PC, postaw na nim XPka i po kłopocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
miałeś rację na kompie stacjonarnym mojego syna działa, skąd wziąść sterowniki pod windows 7 ?? a może coś robię nie tak przy instalowaniu na moim lapku

Kolega nie od dzisiaj się bawie z kompami i nie raz i nie dwa razy robiłem tego typu usterki a ludzie którzy sprzedają te urządzenia niemają w 90% najmniejszego dościadczenia bo gdy zakupiłem Vag-a pytałem gościa przez telefon co i jak działa to sprzedawca wertował kartki i czytał mi to co mu napisał pracodawca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sciągnij sobie Virtual PC, postaw na nim XPka i po kłopocie.

Niestety Virtual nie chodzi na wersji Win7 Home.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc ściągasz np. VirtualBox'a, stawiasz na nim XP 32bit (na pewno jakiegoś znajdziesz albo nawet już masz :hyhy) i będzie banglać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież można zainstalować drugiego windowsa na innej partycji. Instalujesz xp`ka i jak chcesz zdiagnozować auto wybierasz go przy starcie systemu i po problemie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy nie każdy nowy laptop będzie działał na win Xp . Bo nie zawsze ten windows wykrywa dysk twardy i trzeba wtedy dogrywać sterowniki do dysku a to nie jest prosta sprawa aby je zlokalizować w necie .Druga sprawa to problem ze zlokalizowaniem sterowników wogóle do laptopa pod Xp-ka (chodzi o nowego laptopa). Tak że czeka cię kolego masa poszukiwań jeżeli masz nowszy sprzęt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, ale przecież 7-ka i vista pobierają sobie sterowniki z netu automatycznie po pierwszym podłączeniu. To w czym problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem jest w tym że kolega musi miać do tego Xp-ka na nie 7-ke czy Viste bo z tymi systemami raczej interfejsy nie współpracują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągam VirtualBox'a, i zobaczymy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:brawoDzięki tony_w zrobiłem jak radziłeś Virtualbox i chodzi wielkie dzięki.zamykam temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności