Skocz do zawartości
neurojarre

Lampy przód z B4 do B3 - duża rzeźba?

Rekomendowane odpowiedzi

Już bardziej mi się podobają Dayline, jakie robią do B4, choć podejrzewam, że jakość taka sama

jak dla mnie to też kicha i odpust ;) wg mnie lampa powinna pasować stylem do auta ani dyle ani in pro wg mnie nie wpasowują się klimat b3 i b4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja patrzę na te lampy również przez pryzmat H4 w B3, ogólnie H4 to największe nieporozumienie w oświetleniu samochodowym... jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego i tak właśnie świecą H4... a dyle są ładne po prostu, projekt samych lamp mi się podoba, natomiast czy takie lampy pasują do tego, czy innego samochodu, to rzecz gustu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepiej już chyba samemu coś złożyć dobra soczewka + lampa typu silwer hella lub black hella i po kłopocie może ciężej znaleźć i czasami drogo ale opłaca się na H1 przeskoczyć zawsze soczewę w helle można wrzucić inną ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, najlepiej by było zenona jeszcze wrzucić, tylko że homologacja... Qurcze, nie mogłoby tak być, że robię coś, np Helcię z zenonem, jadę na powiedzmy Okręgową SKP i jeśli spełniam warunki, to dostaję homologację :kwasny

Tak na marginesie, to lampy, które kupiłem z grillem, to są Helcie na H1, tyle że odbłyśnikowe a nie soczewki i ma to swoją zaletę, ponieważ przesłona w soczewce kasuje część światła żarówki i o ile przesłona w xenach, przy ich dużej światłości niespecjalnie przeszkadza, to przy H1 już to świecenie jest mizerniejsze.

 

EDIT:

Fotki z przymiarki grilla i lampy (1)

Jak pisałem w cześniej, założyłem, popatrzyłem i stwierdziłem że "misie podoba" co prawda, to tylko przymiarka i nie wygląda jak powinno, ale na stałe założę po lakierowaniu i poprawie zasilania lamp.

013.jpg

015.jpg

016.jpg

Edytowane przez neurojarre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość JohnyBravo89

ja w swoim pasku podciagnalem jasnosc na przekaznikach i kupilem osram niebieskie 90/100watt i jest idealnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie się podoba.

Beetrójka z okrągłymi światłami to jest to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie kupa z włoskiem, wolał bym już ori gril i ori lampę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami widzę jak ktoś jeździ paskiem B3 na blachach RKR.... i ma lampy z Golfa IV z przodu. nie wygląda to najlepiej ale ciekawe jak to koleś zrobił:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności