Skocz do zawartości
Miszogun

pompa paliwa b3 - b4 2.0 - jak poskładać ?

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie wymieniłem pompkę paliwa - sam wkład - i chyba palnąłem głupotę . Chodzi o trzy metalowe podkładki . Z dolnej części obudowy wychodzą trzy plastikowe szpilki . Z górnej trzy rozcięte wzdłuż plastikowe rurki . Gdzieś pośrodku jest pompka i te nieszczęsne podkładki . Pompka jest jeszcze w plastikowej mniejszej obudowie która ma trzy otwory pasujące rozstawem zarówno do szpilek jak i rurek . Szpilki w górnej części są przewężone tak że podkładki zatrzymują się na tym przewężeniu . I teraz będzie to głupie pytanie - czy te podkładki przychodzą od strony szpilek - pod pompką - czy od strony rurek - nad pompką . Dałem z góry co teraz wydaje mi się nielogiczne ale pomyślałem że zanim to rozbiorę , co zawsze jest ryzykowne bo plastikowe zatrzaski są dosyć kruche , zapytam kogoś mądrego . Kiedy rozbierałem pompę te podkładki po prostu mi się wysypały więc logiczne wydawało mi się że były z góry .

Edytowane przez Miszogun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz jakieś zdjęcie tego bałaganu to je jakoś wstaw to może coś pomogę jeżeli masz taką samą pompkę jak ja. Mam gdzieś fotki z rozbiórki to będzie można porównać.

 

Pozdrawiam

ArturrO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_tytul1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęć nie mam bo jak pisałem pompka jest już w samochodzie . Na razie pracuje ale jeśli podkładki są ze złej strony to konsekwencją może być opadnięcie pompki zbyt nisko na gumach . Dlatego w razie czego warto by ją jeszcze raz rozebrać , ale chciał bym mieć pewność żeby nie robić tego niepotrzebnie bo jak pisałem plastikowe zatrzaski są kruche .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności