Skocz do zawartości
ormowiec

Odcięcie rozrusznika

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem

Nad rozrusznikiem mam wtyczkę do której wchodzą dwa cienkie przewody, czy to jest wtyczka ktora wiedzie do stacyjki? chodzi o to że chcę założyć dodatkowy wyłącznik m-y stacyjką a rozrusznikiem, który z przedów mam przeciąć?

 

EDIT

chodzi o wtyczkę zaznaczoną kółkiem, przewody idą dalej do jakiejś wiązki (chyba z czujnikiem ciśnienia oleju i temp. wody) w kiedynku kabiny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale masz problem.

Jeśli nie wiesz, jak to zrobić, to wypnij ją, podłącz do tego przewód z żarówką (drugi koniec próbnika do masy), przekręć kluczyk tak, by uruchomić rozrusznik (druga osoba) i będziesz wiedział, który to przewód.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to Ci nic nie da. :rotfl:

o ile się nie mylę to jest wtyczka od automatu.

a złodzieje odpalają bezpośrednio z akuma do rozrusznika. :mur:

automat jes im zbędny. :cisza:

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pszemek
chodzi o to że chcę założyć dodatkowy wyłącznik m-y stacyjką a rozrusznikiem, który z przedów mam przeciąć?
to chyba chciałbyś mieć ten przełącznik gdzieś pod ręką a nie pod maską? :) Szukaj przy stacyjce.

 

Ale o wiele lepszym pomysłem jest założenie dodatkowego elektrozaworu paliwa lub odcinanie plusa idącego do elektrozaworu pompy wtryskowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam już zabezpieczenie XXX ale po prostu chcę mieć jeszcze jedno :) a koło stacyjki nie grzebię bo wg mnie pod maską łatwiej ukryć kable, złodzieje jak im coś nie idzie to często wybebeszają całą stacyjkę z kablami, jak bym się tam wpiął to to łatwo znajdą. A zabezpieczenie skuteczne, w polo włamanie x4 i usiłowanie kradzieży, za kazdym razem nieudane. Maski nigdy nie otwierali (chyba) :)

 

edit

włącznik oczywiście nie pod maską :) mam już fajne miejsce.

miłego wieczoru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności