Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

 

Mam do was prośbę poszukuję Navigacji, która bedzie pasowała do VW Passata B5 z 1998. Juz kupiłem ramkę i kosz 2DIN oraz te inne gadzety, natomiast okazalo, że ze moja NAVI, którą kupiłem na allegro miała pasować a tu ... kiszka była od VW TRANSPORTERA i nie pasowala. Dlategi wiem, że ktoś na forum mi pomoże i dostane taką jaka powinna być.

 

Z udzieloną pomoc z góry dziękuję.

krasy31

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

allegro

 

ale bierz TYLKO wersje C, D lub G! nie nadziej się na A lub B!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, a może mi doradzisz, kupiłem NAVI VW o nr 7H0 035 191A, BLAUPUNKT GMBH 7 612 002 019 BNO 881 na panelu przednim napisane RADIO NAVIGATION SYSTEM MFD CD CHANGER CONTROL gośc który sprzedał mi powiedział, że jest: cyt.:

 

Oryginalne radyjko/nawigacja VW Radio Navigation System MFD wyciagniete z mojego auta ( zmienilem na lepsze ) VW Caravelle '04. Radyjko w pelni sprawne, obsluguje zmieniarke CD, modul bluetooth, modul TV itd. . Posiada obracany wyswietlacz oraz fabryczny kod zabezpieczajacy. Z tego co mi wiadomo pasuje do wiekszosci aut koncernu VAG. Jak do tej pory nie bylo modyfikowane, ale jesli ktos chce podam sposob na wgranie polskiego menu oraz map z polskim lektorem. Powiedz mi, czy ta navi bedzie pasowała do paska b5 z 98 r. czy oprocz zmieniarki i anteny trzeba dokupić do niej ps. mam już kosz, ramkę itp.

 

pozdro

 

---------- Post added at 10:20 ---------- Previous post was at 10:18 ----------

 

GIZIN, chciałbym oryginał, ale zawsze moze być inne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie to żebym jakoś namawiać chciał do swojej nawi bo naprawdę nie o to chodzi ale co Ci po samej nawigacji? wiesz że sama navi nie odtwarza CD?

No chyba że masz zmieniarkę już to rozumiem :)

Pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem kolego, że bez zmnieniarki navi nie odtwarza CD ale mam możliwość zakupu zmieniarki więc o nia nie pytam, chochaż może doradzi mi ktoś, jaką zmieniarke wybrać, która będzie dobra za rozsadną cenę. A jak powie mi ktoś gdzie kupie to bedzie super

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z MFD współpracują tylko oryginalne zmieniarki VW lub panasonica!

 

można pod to "radyjko" spokojnie podpiąć zewnętrzny dysk czy np dvd, i mamy kombajn do wszystkiego!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za info,

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ebay, u nas w UK za grosze chodza pelne MDA Vw-eja

 

---------- Post added at 20:43 ---------- Previous post was at 20:42 ----------

 

MFD sorki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam passata 99r kombi. Chce zamontować nawigacje MFD jaką kupić nie mogę znależć dokładnie an forum tego Co oproócz ramki i kosza na 2 din bedzie potrzebne mam klimatronik na górze radio gamma 5 i pułkę:/. Ile bedzie kosztowac i co nalezy kupić. I Jeszcze jedno mam licznik na którym jest pół ekranu to Fis a pół to kontrolki czy nie będzie to z niczym przeszkadzac??? Pomózcie jestem początkującym kierowcą i dopiero zaczynam przygodne z autkami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, Czy juz zamontowałem NAVI ??

 

Mam passata 99r kombi. Chce zamontować nawigacje MFD jaką kupić nie mogę znależć dokładnie an forum tego Co oproócz ramki i kosza na 2 din bedzie potrzebne mam klimatronik na górze radio gamma 5 i pułkę:/. Ile bedzie kosztowac i co nalezy kupić. I Jeszcze jedno mam licznik na którym jest pół ekranu to Fis a pół to kontrolki czy nie będzie to z niczym przeszkadzac??? Pomózcie jestem początkującym kierowcą i dopiero zaczynam przygodne z autkami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności