Skocz do zawartości
piterrr20

jak ściągnąć wkładkę lusterka?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym się dowiedzieć jak ściągnąć wkładkę lusterka ze strony pasażera bo nie działa mi regulacja. Na ten temat jest super artykuł dotyczący B5:

 

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=4875&highlight=jak+wyj%B1%E6+wk%B3ad

 

ale odnośnie B4 nie widziałem. Chodzi mi o sposób w jaki mam to zrobić żeby nie połamać wkładki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skierować szkło jak najbardziej do dołu i wpychać paluchy od gór :) Ja tak zawsze wyjmuje :)

 

lub zamiast palców możesz to czymś podważać

 

szkło jest na zatrzaskach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak jak w opisie do B5. Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postaw auto przed tym na słońcu żeby dobrze dogrzało to lusterko i plastik pod nim - mniejsze ryzyko połamania zaczepów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczepów nie połamałem, ale pękło szkło (już mam nowe). Ale dalej nie rozwikłałem sprawy dlaczego to lusterko nie działa. Po zwarciu innym kablem (w różnych kombinacjach) tych 4 od sterowania lusterko porusza się tylko w górę i w lewo. a w innych kierunkach nie. Nie mam pojęcia co to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak rozbierałem lewe lusterko do malowania to cyknąłem mu fotkę, żeby pamiętać jak idą kable. Prawe miałem rozbierane wcześniej i przy składaniu popierdzielili mi kable. Efekt był podobny do Twojego chodziło tylko w dwie strony, jest około 20 kombinacji żeby do tego dojść. Niestety wywaliłem rozpiskę prawego, ale może fota lewego Ci coś pomoże, może kable idą tak samo.

 

zdjcie0304w.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak przewody są tak samo podłączone. Tylko moje lusterko działało. Przestało działać po próbie złożenia, czyli mocnego odgięcia. Ale to nie miało wpływu na żadne zerwanie przewodu lub wysunięcie wtyczki, bo przewody są dość luźne. Nadal nie wiem co jest grane z tym lusterkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności