Skocz do zawartości
dominik7

Spoty Płock 2011 - Pierwsza niedziela miesiąca, Parking Przy Teatrze, 17:00

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wam wszystkim. Sorki, że ostatnio zalepiam ze spotami i nawet na forum ucichłem ale matura za miesiąc i sami wiecie jak to jest. Za dwa tygodnie koniec roku więc pełno nauki i popraw w szkole i na wszystko brak czasu.

Co do rozpoczęcia sezonu.. Planuje być, ale tylko jako oglądający bo nie mam czym się chwalić przy seryjnej b5;d więc kilka fotek postrzelam na pewno i może coś z nich podłapie i zacznę tworzyć swój projekt;d . Pewnie razem też sobie cykniemy kilka fotek;d

Edytowane przez maczkos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie jak by ludzie podchodzili do tematu typu jadę na spot pogadać poznać ludzi a nie pochwalić się co zrobiła a jak nie zorbiłem to nia jadę bo nie warto to było by nas dużo więcej

 

nie jedziemy na spota chwilić się ile kasy utopiliśmy w auto tylko pogadać ?! wymienić się doświadczeniami zmieńcie ludzie swoje podejście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w pełni popieram Piotrka nie tędy droga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cisza u nas !!!!!!!! chyba do zamknięcia ????? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Benny daj spokój dobrze wiesz że na te 4 auta zawsze można liczyć nie ma co zamykać - reszta niech zmieni auta na fiaty albo co innego i tyle :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie moja decyzja ,nie każę zamykać- tylko sugeruję hihihihi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo, ja te spoty rozpoczęłam i ja zamknąć tematu nie pozwalam :P Panowie jest kryzys, ON drogi, więc nie ma sie co dziwić, że nie wszyscy się pojawiają, ale to nie znaczy, że trzeba się poddawać. Ja na razie ogarniam autko, żeby na Rozpoczęciu sezonu jakoś wyglądało. Co do frekwencji to troche mi popsuli szyki tym, ze Zlot w tym roku jest w sobotę. Dla niektórych to dzień pracujący. Kogo mogę to zapraszam, a jak wyjdzie to zobaczymy. Mnie tam miło będzie się spotkać nawet w takim samym składzie jak rok temu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie ostro siostro (cytat z jakiegoś filmu)

Usiądziemy, pogadamy, pozajadamy się lub opijemy.

Ważne że w miłym towarzystwie.

Kto nie będzie, to stratny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przypominam ze watek jest o spotach !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam was po dłuuuuższej przerwie. Przepraszam, że się nie odzywałem, ani też nie byłem na spotach, lecz mam w tym roku maturę + kurs prawa jazdy+ praca, więc wszystko ciężko jest pogodzić w koło jestem zabiegany. Obiecuję poprawę :) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja na pewno będę w Zdworzu, ale nie paskiem;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie Rozpoczęcie Sezonu już niedługo, więc kilka spraw organizacyjnych.

 

Spotykamy się pod Teatrem i ruszamy razem? Otwarcie bram jest o 9.00, a oficjalne rozpoczęcie o 10.00, więc może 8.00 Teatr i 8.30 wyjazd na Zdwórz?

 

Tak jak rok temu zabieram grilla, więc jak ktoś ma ochotę to można wziąć coś na ruszt ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak też właśnie rozmawialiśmy z Piotrkiem i uważam że tak będzie ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak też otoż właśnie :) jestem za bo jak by mogło być inaczej - w ty roku zabieram juniora i małżonkę chyba że coś się zmieni :) a u was jak sytuacja rodzinna ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli miejsce i godzina ustalone ;) Rodziny w tym roku nie zabieram, mnie też się jakiś odpoczynek należy :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do rodziny mojej to rozmowy jeszcze trwają, nie są dziewczyny pewne czy się nie wynudzą, pożyjemy zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to u nas bywa frekwencja skromna, ale za to jak zacna:lol

Było dobre towarzystwo za które dziękuję, dobre samochody (sama śmietanka), pogoda całe szczęście nie była gorsza niż mogło się wydawać, ważne że mieliśmy daszek nad głowami i nad grillem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to kiedy spot ???!!! :) w dużym gronie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, troszkę z innej beczki jestem z Sierpca, padła mi przepływka (chyba) jest ktoś z okolic, żebym mógł przemienić przeplywke i zobaczyć czy to na pewno jest to czy szukać innej przyczyny kopcenia w moim pasku. dajcie znać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności