Skocz do zawartości
lukaszstatucki

Sonda a strumienica doradźcie...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!

Koledzy mam pytanie w moim Passacie "kruszy" się katalizator i coraz bardziej go słychać... Więc mechanik zaproponował mi założenie "strumienicy". I było by wszystko ok gdyby nie fakt że nie wiem gdzie założone są sondy czy tylko przy kolektorze czy też gdzieś dalej za katalizatorem...i nie wiem czy nie będzie wyskakiwał mi jakiś błąd.

Mam silnik 2.8 v6 193 KM

 

Dziękuję z góry za pomoc pozdrawiam!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobno niektore wersje maja 4 sondy. wyczytalem to w temacie "wszystko co wiecie o 2,8 v6" ale ogolnie sa przed i po katalizatorze.wiec licz sie z tym ze po wycieciu moga pokazywac sie bledy. w temacie masz slowo strumiennica. ona na pewno nie pomorze w zlikwidowaniu bledu;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę temat mam taki sam problem czy dalo by sie przypusmy wylaczyc 2 sonde? za pomoca kodowania sterownika? wiem ze sie tak da chcialem to zmienic tylko nie znam loginu do sterownika czy moglby ktos pomoc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w dziale diagnostyki popatrz tam jest chyba watek przyklejony z kodami.. wiem ze na pewno tam sa loginy itp..znalazl bym ci to ale niestety tylko na chwilke wszedlem. pozdrowka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no poszukam mam nadzieje ze znajde dzieki za podpowiedz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
podobno niektore wersje maja 4 sondy.

 

Panowie, to mam rozumieć iż jedynym sposobem na sprawdzenie tego czy w danym egzemplarzu występują 2 czy aby 4 sondy to tylko oględziny?

Bo właśnie tak szukam i znaleźć nic nie mogę na t a en temat.

 

A mam najprawdopodobniej do wymiany komplecik, bo obecnie silnik leciutko mi faluje, a i pasuje wymienić bo będę chciał zakładać w niedalekiej przyszłości gaz.

 

Ponadto wyskakują mi takowe trzy błędy:

 

17927

18010

16514

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności