Skocz do zawartości
nd4sp

[b4] Amortyzatory sportowe Mts-technik a seryjne sprężyny?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

wiem, że temat był wałkowany multum razy, ale potrzebuję opinii dotyczącej założenia sportowych amortyzatorów firmy Mts-technik do seryjnych sprężyn? Pytam, ponieważ jestem przed wymianą i się zastanawiam czy to będzie mieć negatywny wpływ na zużycie sprężyn, a chciałbym jednocześnie by zawias z przodu był nieco sztywniejszy.

Auto passat b4 w 1z.

Dziękuję i pozdrawiam,

Nd4sp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam zapytaj Mapeta, ja kupilem od niego na tyl amorki i jestem zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

wiem, że temat był wałkowany multum razy, ale potrzebuję opinii dotyczącej założenia sportowych amortyzatorów firmy Mts-technik do seryjnych sprężyn? Pytam, ponieważ jestem przed wymianą i się zastanawiam czy to będzie mieć negatywny wpływ na zużycie sprężyn, a chciałbym jednocześnie by zawias z przodu był nieco sztywniejszy.

Auto passat b4 w 1z.

Dziękuję i pozdrawiam,

Nd4sp

to bedzie miało negatywny wpływ na sprężyny a konkretnie na ich żywotność bo będzie cały czasz wywierany na nie nacisk czyli będą ściśnięte i szybciej stracą sowoje właściwości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki scisk? przeciez scisk sprezyn nie powoduje amor tylko ciezar nadwozia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze kolega mielke pomyslal ze sportowy amor to krótszy amor :) niektore sa krótsze co za tym idzie sprezyna jest troszke "ścisnieta" tak jak bym auto bylo bardziej obciażone ale to zadkosc:) dobrze mysle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zle myslisz... amorek jak mowilem nie sciaga sprezyny na tyle ile jest max jego wysuniecie to i tak starczy by masa auta scisnela sprezyne nizej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak ;) ten amorek jest poprostu sztywniejszy, jest bardziej "twardy", ale rozciąg spręzyny na krótszym amorku będzie mniejszy ale tylko gdy auto bedzie na podnośniku :) w normlanej jeździe przecież spręzyna "siada" :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności