Skocz do zawartości
kubus44

Dziwne gniazdko na desce rozdzielczej

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .Czy ktoś wie co to jest?

 

7d68a5e4cf425c0cm.jpg

 

 

A taka mała antenka od czego?

 

adbfea7c2177ee67m.jpg

 

Jeśli pisze w złym dziale proszę o przeniesienie :fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaję że to rodzaj zabezpieczenia, w gniazdo pewnie trzeba włożyć jakiś kluczyk/wtyczkę która odblokowuje system alarmowy, a antenka podejrzewam że od lokalizatora od alarmu.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 to najzwyklejszy immo do odpalania, teoretycznie żeby odpalić musisz pierw wsadzić w to coś jakby "kluczyk" i dopiero masz zapłon (pełen), a jeśle nie musisz tego używać, tzn że kiedyś działało, potem przestało i to jest odłączone, ale żeby nie było dziury to gniazdo zostało ;)

 

a antenka nie mam pojęcia od czego, może jakaś dodatkowa do radia, albo od czegoś innego, nie mam pojęcia, masz jakiegoś dodatkowego pilota przy kluczyku?

 

pozdraVWiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze to zwykłe immo, które wcześniejszy właściciel założył jako dodatkowe zabezpieczenie. Antenka jest od zestawu głośnomówiącego. Poszukaj pod schowkiem czy nie są ukryte kable od centralki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wam panowie. Telefon był w tym aucie bo zostały dziury po nim. Myślicie ze mogę osunąć tą wtyczkę ? Chyba się nic nie stanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz śmiało usunąć, jeśli nie musisz używać immo do odpalania - to gniazdko jest wpięte do modułu immo na wtyczce 4 pinowej (najczęściej) a moduł, jak sądzę z Twojego postu, jest ominięty, więc właściwie jego też na drzewo... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Immo w kluczyku działa. Dzieki raz jeszcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale nie chodzi o immo w kluczyku, tylko o dodatkowe zabezpieczenia w postaci wisiorka przy kluczykach ;) którego pewnie nie masz, bo byś wiedział że o tym mówimy, więc śmiało możesz to ustrojstwo wywalić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności