Skocz do zawartości
kaziuthc

Klosz lampy sonar (Angel eyes) gdzie dostanę?

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

miałem mały incydent, mały ponieważ wystarczyło aby kamyk odprysł w reflektor i po wszystkim. Mianowicie chodzi tutaj o lampę tajwańskiego producenta SONAR, dokładniej model SK3302-VPAT975D znane potocznie jako angel eyes z allegro w kolorze czarnym. Czy jest możliwość dostania samych kloszy lamp gdziekolwiek? Nawet poza granicami kraju. Czy ktoś z forumowiczów zażyczyłby swojej mądrości z tego tematu? Byłbym bardzo wdzięczny, teraz jeżdzę z popękanym kloszem. Pomocy :(

 

W załączniku dodałem zdjęcie lampy gdyby ktoś nie wiedział o jaki model dokładnie chodzi. Może nawet ktoś z forumowiczów ma taki na sprzedaż?

Fajnie byłoby nawet zaopatrzyć się w komplet.

26-118-thickbox.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukaj jakies pojedynczej lampy lub uszkodzonej, bo sam klosz bedzie ciezko dostac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie, pojedynczo te lampy praktycznie niedostępne, z używkami tak samo. Jest jedna na allegro - ta, która mnie interesuje, ale klosz jest zniszczony. Może ktoś z forumowiczów chce się takowych pozbyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy klosz ze zwykłej lampy by pasował?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mielke

zobacz sobie w stopce mam swojego passata, o takie lampy chodzi. Nie wiem co masz na myśli mówiąc zwykła, dla mnie ta jest zwykła :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mu pewnie o ori lampę :-D popytalem u mnie na szrotach lecz niestety nie mają. Sam mam takie lampki i będę śledził ten wątek wrazie "w" ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O dziękuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

da sie t zalatwisc na patencie ale wiele z tym roboty w uk sa dostepne ochraniacze na swiatla (jakies 19 funtow za oba) i sa to plastiki jak klosze lamp nakladane na lampy

-wiec mozna wyciac stare i oprawic te plastkiki jaki klosze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witajcie,

miałem mały incydent, mały ponieważ wystarczyło aby kamyk odprysł w reflektor i po wszystkim. Mianowicie chodzi tutaj o lampę tajwańskiego producenta SONAR, dokładniej model SK3302-VPAT975D znane potocznie jako angel eyes z allegro w kolorze czarnym. Czy jest możliwość dostania samych kloszy lamp gdziekolwiek? Nawet poza granicami kraju. Czy ktoś z forumowiczów zażyczyłby swojej mądrości z tego tematu? Byłbym bardzo wdzięczny, teraz jeżdzę z popękanym kloszem. Pomocy

 

W załączniku dodałem zdjęcie lampy gdyby ktoś nie wiedział o jaki model dokładnie chodzi. Może nawet ktoś z forumowiczów ma taki na sprzedaż?

Fajnie byłoby nawet zaopatrzyć się w komplet.

 

sam też nad tym kiedyś rozmyslałem... moim zdaniem jedyne rozwiązanie to allegro. czy kupisz ciemna czy jasną klosz chyba ten sam. sa po 120-150 na alledrogo- szukaj a znajdziesz :) powodzonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj link do aukcji? Nie znalazłem ani 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/item1187365568_tanio_lampy_reflektory_angel_eyes_passat_b5_96_00.html

 

może sprzeda taniej niż tą jedną lampę poniżej :) zawsze się jeszcze można potargować bo chyba troche ta cena za duża jak na jedna sztukę!!!!!! komplet za 500 można już kupić

 

http://moto.allegro.pl/item1185636734_vw_passat_b5_lampa_sonar_sk3302_vpat975d_czarna.html

 

a tak poza tym którą stronę potrzebujesz?

Edytowane przez marcinL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja znowu mam inny problem z tymi lampami, a mianowicie chodzi o intensywnosc swiecenia. Lewa swieci bardzo dobrze ale prawa swieci wrecz slabiutko. zaznaczam ze mam zalozony zestaw ksenonowy :-) taki produkcji chinskiej ale wyglada swietnie. Na zwyklych zarowkach takze prawa swieci slabo. Zastanawiam sie nad jej wymiana ale nie mam czasu na to bo siedze caly czas w holandii. Moze wiecie co moze byc przyczyna. Jeszcze jedno, parowaly mi one tylko swierzo po zalozeniu, teraz juz nie. Z gory dziekuje

Edytowane przez lukas85
dodanie fotki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co kolego znalazłes sam klosz? Gdybyś był zainteresowany to są do sprzedania 2szt używane 6miesięcy angel eyes, razem z zarnikami i wiązkami xenon hid( bez przetwornic) za 450zł. Tylko że są srebrne, nie czarne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie znalazłem takowych... nigdzie nie ma... nawet namiarów na producenta, nic :(

Srebrne nie pasują do mojego auta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz tu nr aukcji z allegro: 1287469807 - tu masz czarną za 75zł

1305303951 - a tu za 200zł nie wiem która stronę potrzebujesz kolego. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krystian, którą stronę potrzebujesz? może będę Ci w wstanie pomóc

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klosz jest cały tylko zaczep do mocowania lampy ma urwany, który można łatwo dorobić ( sam juz to przerabialem). Taniej juz chyba nigdzie nie dostaniesz takiej lampki. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy chciałbym odświeżyć trochę temat, ponieważ potrzebuje klosz tejże lampy, strona prawa, gdyby ktoś miał namiary na takową, pisać proszę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co macie jakies klosze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności