Skocz do zawartości
cienio

Jak sie sprawdza czy reduktor jest dobry

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,,,jak się sprawdza czy reduktor jest dobry,,,i to samo z wtryskami...bo mam takiego mula ze ma ze 70km...silnik 1.6 ahl...sekwencja....bylem dzisiaj na ustawieniu i nadal to samo jest.jak mu dam pedał na max to się muli nie zbiera się jakby zalewał się...pomocy,,,komp jest zenit.wtryski czerwone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damianie a jaki reduktor? Moze on juz tez nie trzyma cisnienia, albo jest za mały do tego silnika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet gdyby miał alaske to powinien podołać.A jak na Pb?To że się zalewa to może byc wina braku korekcji po temperaturze w zenicie.Jednak jak szedl bym w strone przepływki czy tam MAP sensora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIE PRZEPLYWKA WYMIENIONA PRZEWODY ZAPŁONOWE I ŚWIECE TEZ..JUTRO POWIEM JAKI MAM REDUKTOR ALE NA PEWNO JEST TAKI BO JA GO KUPIŁEM UŻYWANEGO OD MONDEO 2 L WIEC NIE JEST ZA MAŁY,,,I CHODZIŁ właśnie TYLKO TERAZ JEST MUL..A JAK się SPRAWDZA REDUKTOR CZY JEST DOBRY...ALBO WTRYSKI.BO MASAKRA JEST Wielka...codziennie ganiam do pracy a to mi utrudnia...w wczoraj to ledwo dałem rade lublinowi...porażka,,,,nie wiem co może być do nie dawna było tak ze raz ładnie chodził nie raz do bani teraz tylko juz mulowato,,a jak odpalę go na zi,zimnym i jader na gazie to troszkę mi szarpnie ale może od zimnego gazu bo mi za szybko przechodzi bo praktycz nie od razu

 

---------- Post added at 22:51 ---------- Previous post was at 22:49 ----------

 

a co to map sensor to ta mała puszka od gazu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawność okresla się poprzez sprawdzenie programem ciśnienia(spadków)na reduktorze tylko i wyłącznie podczas jazdy.To ze go kupileś używanego od silnika 2,0 nie znaczy ze musi byc nadal sprawny i trzyma ciśnienei.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega CI podpowiedział , będzie ładnie widać w Sofcie co sie dzieje z reduktorem jak równi9eż listwą ...gdybyś miał możliwość podłączenia ?

Może chociaż masz wiedzę i możliwość odczytu sondy ?

Reduktorów nie kupuje/montuje się używanych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak wymieniłem sensor i jest 100 razy lepiej,,,zobaczę jeszcze w poniedziałek pojadę na ustawieni go,,,zobaczę jak będzie...ale już jest fajnie,,,a są jakieś wtryski bardziej wydajne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czerwone wtryski to Valteki,zmień na Magic Jet i będzie dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko co do tych wtrysków...lanie juz mi chodzi autko ale mam wtryski wal teka a jak bym zmienił na te magiki będzie lepiej jeszcze czym się różnią te wtryski od moich? a jak się regeneruje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waldemary sa po 12 zł/szt a magiki po 50/szt,więc odpowiedz sobie sam.Przede wszystkim jakością i trwałością do tego szybkością czasów wtrysków.Valtek rozkalibrowywuje się po 5 min pracy,czyli shit.Regeneracja valteka wychodzi drożej niż zakup nowych,czyli zbliżona cena do nowych magików.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój reduktor w b3 ma ponad 50tyś km (5lat) i nadal smiga :) parownik > lovato

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że MJ też się psują i nie lubią do tego ciepła, zmieniają swoją charakterystykę strasznie, już lepiej Wtryski Hana albo matrix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności