Skocz do zawartości
TheBrave

Prośba o wycene naprawy

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem czy te 2 fotki pomoga ale mam okazje kupic za dobra kaske ta zafirke

2007r, 1,8 16v 7siedzen , ogladałem i wszystko chodzi ładnie tylko zniszczony ten bok, poduchy nie wystrzelone

zafira.jpg

 

zafira1.jpg

 

ile moze kosztowac naprawa 2-3 a moze 4 tysiace zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zalezy gdzie chcesz to robić jeśli w ASO to pewnie więcej niż podałeś ale jeśli kupisz części : 2 drzwi, błotnik i dasz do malowania dobremu lakiernikowi to powinno się zamknąć w 2000 max

a co do fotek to przydała by się fotka naprzeciw tych uszkodzeń ze będzie widać dokładnie uszkodzenia bo tak z ukosu to słabo ocenić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to zalezy gdzie chcesz to robić jeśli w ASO to pewnie więcej niż podałeś

 

nie no jeszcze nie zwariowałem zeby dawać do aso, tylko nie wiem jak w polsce kształtują sie ceny napraw bo mieszkam w uk, jutro prawdopodobnie pojde jeszcze raz oblukac autko to zrobię więcej fotek ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próg trafiony? Jak tak, to bym odpuścił, bo nie wiadomo jak z nim w środku... :/ Dobra kaska znaczy za ILE?

 

Co do naprawy... Poszukłabym części pod kolor, srebrny to popularny kolor więc nie powinno być problemów. Zawieź do blacharza, uzbroi, zaloży i po problemie a później nikt Ci nie podskoczy z czujnikiem :D

Edytowane przez biszkopt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do naprawy... Poszukłabym części pod kolor, srebrny to popularny kolor więc nie powinno być problemów. Zawieź do blacharza, uzbroi, zaloży i po problemie a później nikt Ci nie podskoczy z czujnikiem

 

i tak trzeba malować ale tylko na zewnątrz bo będzie inny odcień :)

w 2000zł spokojnie powinieneś się zmieścić, a co do progu to nie wygląda aby znacząco zmienił swój kształt więc śmiało możesz brać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Próg trafiony? Jak tak, to bym odpuścił, bo nie wiadomo jak z nim w środku... :/ Dobra kaska znaczy za ILE?

 

to Ł2000 - po pierwszym włascicielu , pełen servis i ma przejechane tylko 37tysiecy mill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to Ł2000 - po pierwszym włascicielu , pełen servis i ma przejechane tylko 37tysiecy mill

Jedna pensja , to tak się żyję w UK :D

 

Koszt myślę (zrobione w dobrym zakładzie) koło 2000-2500zł ale raczej szykowałbym się na 2500zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak czy tak sie oplaca, wiec nie ma co sie zastanawiac tylko brac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności