Skocz do zawartości
czarnuch

Którędy najlepiej Zwierzyniec - Grajewo ?

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

20 lub 21 sierpnia wybieram się do Grajewa na wesele i zastanawiam się jaką trasą będzie najlepiej pojechać?

 

Posiłkowałem się 2 stronami i obie inaczej wyznaczyły trasę:

 

http://docelu.pl/?ticaid=6a9a1

http://www.zumi.pl/trasa.html?loc1=Zwierzyniec%2C+&loc2=woj.+Podlaskie%2C+Grajewo+1&byCar=on&cId1=&sId1=&cId2=a9f535092e00a86400520300341d000070c3858010390235&sId2=

 

wydaje mi się tez że przez Białystok powinno być krócej niż koło Warszawy?

 

Ja ktoś jest w stanie pomóc to proszę o posty, w zasadzie to jak trasa była by najszybsza i najmniej naszpikowana niespodziankami typu czeste patrole szczególnie nieoznakowanych wozideł:napieska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego sprawdź na mapie jakimi drogami będziesz się poruszał,żebyś nie jechał przez jakieś wsie za ciągnikiem, bo droga najkrótsza wcale nie oznacza że szybciej zajedziesz.Osobiście wolałbym jechać koło Warszawy jest lepsza droga ale troszkę miśków się tam kręci.Ale jak ma się CB to są nie groźni.

Wyjechałbym w nocy i myślę że było by ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego sprawdź na mapie jakimi drogami będziesz się poruszał,żebyś nie jechał przez jakieś wsie za ciągnikiem, bo droga najkrótsza wcale nie oznacza że szybciej zajedziesz.Osobiście wolałbym jechać koło Warszawy jest lepsza droga ale troszkę miśków się tam kręci.Ale jak ma się CB to są nie groźni.

Wyjechałbym w nocy i myślę że było by ok

 

też tak teraz pomyślałem co do tych dróg, jazda bedzie raczej w dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na twoim miejscu pojechał przez Białystok. ostatnio jechałem tamtędy i choć droga nie powala jakością nawierzchni, to w dzień w miarę płynnie i spokojnie się jechało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja bym na twoim miejscu pojechał przez Białystok. ostatnio jechałem tamtędy i choć droga nie powala jakością nawierzchni, to w dzień w miarę płynnie i spokojnie się jechało.

 

 

a znośna ta trga czy duże doły i wydmy ??

 

no i skąd dokąd jechałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Droga jak każda inna - heheh! Nawet całkiem znośna i nie wybita. A jechałem z Białego do Olecka. Jeden patrol był po drodze w jakiejś wiosce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja napiszę kilka słów. Na początku lipca leciałem trasą z Grójca przez Górę Kalwarię, Mińsk, Ostrów na Łomżę to powiem Ci że odcinek do Ostrowi Mazowieckiej jest elegancki. Szeroka jezdnia z wydzielonym pasem pobocza więc prawie jak autostrada ;) W okolicach Mińska trafiłem tylko na jakąś przebudowę mostu czy coś takiego i był mały objazd ale nic strasznego. Odcinek z Ostrowi na Łomżę to już węższa droga, miejscami koleiny, jakieś dziury do tego robili wymianę nawierzchni i było wahadełko. Jakbym miał tamtędy drugi raz lecieć to nie wiem czy nie lepsza trasa byłaby z Ostrowi przez Zambrów na Łomżę. Za Łomżą odbijałem w Kisielnicy w lewo na Kolno ale trasa Łomża - Kisielnica i dalej też całkiem niezła. Co do patroli to jak wyżej wspomniano CB i jazda:fajny

PozdraVWiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponowałbym Ci następującą trasę:

Lublin->Lubartów->Kock->Radzyń Podlaski (tutaj skręć w lewo na Siedlce)->Siedlce->Sokołów Podlaski->Łomża->Grajewo.

W tamtym roku leciałem do Mikołajek trasą wyznaczoną przez Ciebie i Zumi.pl. najgorsza droga to była 50 do Ostrowa Mazowieckiego dlaczego: wąska, duże natężenie ruchu głownie TIR-ów i "lory" (tranzyt na Litwę) i oczywiście koleiny, ja jechałem w dodatku w strugach deszczu, najgorsze co może być na tej drodze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedź 19 przez Białystok. Autostrada to nie jest :) ale można się sprawnie przemieszczać. Często śmigam fragmentem tej trasy i raczej nie ma niespodzianek. Natężenie ruchu raczej umiarkowane, liczba patroli zdecydowanie poniżej średniej krajowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój typ to:

 

Zwierzyniec - Zamość - Krasnystaw - Chełm - Włodawa - Wisznice - Biała Podlaska - Sarnaki - Siemiatycze - Bielsk Podlaski - Białystok - Grajewo.

 

Jedynie odcinek Włodawa - Wisznice (ok 40km) jest nieciekawy, choć osobówką da się jechać z normalną prędkością ;) Ruch niewielki nawet w dzień, patroli też niewiele choć CB się przyda. Resztę trasy pokonujesz bez niespodzianek. I chyba najkrócej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynie odcinek Włodawa - Wisznice (ok 40km) jest nieciekawy,

 

Potwierdzam:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mój typ to:

 

Zwierzyniec - Zamość - Krasnystaw - Chełm - Włodawa - Wisznice - Biała Podlaska - Sarnaki - Siemiatycze - Bielsk Podlaski - Białystok - Grajewo.

 

Jedynie odcinek Włodawa - Wisznice (ok 40km) jest nieciekawy, choć osobówką da się jechać z normalną prędkością ;) Ruch niewielki nawet w dzień, patroli też niewiele choć CB się przyda. Resztę trasy pokonujesz bez niespodzianek. I chyba najkrócej ;)

 

trasę chyba taką przyjmę tylko że do lublina przez turobin, po pierwsze bliżej a po drugie to podobno już ta droga jest wyremontowana...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności