Skocz do zawartości
edwardo

opinie na temat nowego gazu lpg orlen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym abyście się podzielili swoimi opiniami na temat tego nowego cudnego gaziku. Czy ktoś z Was już go tankował i czy w Waszych rejonach jest już dostępny ? Ja w sobotę tankowałem nowy gazik na rozlewni orlenu i jak na razie nie widzę różnicy, na a spalanie zobaczymy...

 

http://www.gazeo.pl/swiat_lpg_cng2_z_kraju_i_ze_swiata.php?news_id=892

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:taksobie,nie tankowalem,nie jezdzilem i nie widzialem:gwizdze,ale chodza sluchy,ze to kolejny wal w stylu....skoro nie widac roznicy to po co przeplacac:wkurzony....podobnie jak wszystkie "super paliwa",teflony,magnetyzery,rozdzki i smoki wawelskie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do ceny to bez zmian (2,07) sprzedawany z tego samego dystrybutora co do tej pory ,,zwykły lpg,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co do ceny to bez zmian (2,07) sprzedawany z tego samego dystrybutora co do tej pory ,,zwykły lpg,,

Gdzie taka taniocha????????????????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krosno odrzańskie a dokładniej rozlewnia gazu orlen w połupinie, wekkendowa cena minus 4 grosze :kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na arge gaz 2.03 :)

Na orlenie nie tankuje, ani ropy ani benzyny a tym bardziej gazu (miałem przykre doświadczenia z orlenem) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

orlen we wrocu ma gaz w okolicach 2.12-2.23 zaleznie od stacji.

 

Od roku tankuje na carrefourze po 1.99 - 2.08 (ostatnio 2.05) i jestem zadowolony.

Nie czuc "biedronkowatosci" paliwa, a to, ze schodze do 9,50 gazu w trasie na srubie ustawionej na moc to wynik ladny. Srednia z 4kkm, z tego 500 w trasie i reszta w miescie to 12,75/100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jeszcze ten gaz nie występuje ale jak się pokaże to czemu nie? Potestujemy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po drugim tankowaniu qgazu stwierdziłem spadek spalania o ok. 1l :dobrze . W tej chwili spala 9,5l, a gdy tankowałem zwykły lpg palił 10,5l :kumple . Trasa i styl jazdy ten sam więc chyba będę go tankował ;) . Dzisiaj jego cena u mnie wynosiła 2,07 a zwykły lpg był po 1,95 i tu trzeba było się zastanowić co zatankować :debil .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszczę tylko cen gazu...

a po ile masz?

 

u mnie kolo domu na carrefourze dzisiaj po 2.04 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na beczce w Gdyni tankuję po 2,12; reszta stacji markowych ma po 2,35 z wyjątkiem Bliskiej-2,19-2,25.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zazdroszczę cen paliwa wogole :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co nie ktorzy to mają fajny cennik u siebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Toruniu pod 1,99 tankuję obecnie gaz w Carrefourze. Nigdy nic się nie na nim złego działo. Co do spalania -w trasie równe 10L przy prawie 200KM mocy. Co do Orlenu - odradzam - kumpel tankował tylko Orlen i gaz przestał mu chodzić - pojechał do gazownika to syf był nieprawdopodobny !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety ostatnio wlałem gaz z Orlenu (zwykły) i to był chyba ostatni raz. W Olsztynie parę chwil od miejsca gdzie mieszkam mam gaz shella (obecnie za 2.13 zł). Różnica w spalaniu diametralna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności