Skocz do zawartości
niki

Passat 1,9 TDI 155 kM /350 nM - fabrycznie?

Rekomendowane odpowiedzi

Autko w wersji mod. 2005 - bogate wyposażnie m.innymi - sportowe zawieszenie / 2 cm niżej /- info na wlepie. Jest to jeden z kilku samochodów zakupionych przez niemiecką - F-mę. A teraz pytanie ,czy jest opcja aby z tymi "wynikami" auta opuściły fabrykę . Ponoć autka były robione na "miarę" . Tą informację otrzymałem od właściciela F-my a jednocześnie jedynego użytkownika tego samochodu . Znam go osobiście i nie widzę powodu aby coś ubarwiał / nie ma potrzeby / . Autko było sprawdzone na hamowni i fakt tak jest. Jest taka opcja?:dobrze

Edytowane przez niki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze byc zdrowa seria .. po prostu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

często tdi ma takie gratisy z fabryki i rzeczywiście może mieć tyle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Kacza 155 zdrowa seria ?? Bez przesady, są bonusy ale nie aż takie :) albo hamowanie źle skalibrowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kacza.

I chyba masz rację ! - Spec od hamowni to też tak okreslił ,ze takie autka to nic nadzwyczajnego i zdarza się ze z tymi parametrami opuszcają fabrykę.Ale mimo takiej odpowiedzi i znajomości histori autka , ciekawość skłoniła mnie do ponowienia tematu.

Co do hamowni pomiar oki . gdyż inne auto wczesniej było sprawdzane na innej i pomiary pokrywały się. Zresztą Horst powiedział że ma większą moc i takie dostali z F-ki. Tylko czy to możliwe w niemieckich realiach. Okazuje się że prawdopodobnie możliwe jedynie dla stałych i wiekszych "swoich" klientów.

Edytowane przez niki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedz jeśli masz możliwość podjedz na inną hamowanie i będzie jaśniej. Bądź zrób lodi dynamiczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No Kacza 155 zdrowa seria ?? Bez przesady, są bonusy ale nie aż takie albo hamowanie źle skalibrowana.

 

Widzialem Paska co mial 149 w seri to czemu nie mogl by miec 155 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idąc ta drogą dedukcji możemy napisać że w serii może miec 170 bo niby czemu nie ?? To co złoży Niemiec to nasz bonus ale i on ma swoje granice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Idąc ta drogą dedukcji możemy napisać że w serii może miec 170 bo niby czemu nie ?? To co złoży Niemiec to nasz bonus ale i on ma swoje granice.

 

nie no oczywiscie sa granice ... widac bylo ile paski mialy jak byly hamowane , a szczegolnie awxy... 145-150 to lekko zadbany niekulejacy egz moze miec ... nigdy nic nie wiadomo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież napisałem że ma większą moc i z taką /155/ opuśćił fabrykę tą informację dostałem równiez od właściciela użytkownika a jednoczesnie człowieka który zajmuje się flotą. Wg. aktualnego pomiaru /153/.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się AWX przykład Artmina i J@ckqa ale widzisz hamowania w tune upie też prawie po 150 wypluła a już w Szczecinie w Vtechu tylko ponad 140. Dlatego niech kolega na jakieś innej go shamuje, będzie jaśniej w temacie.

 

---------- Post added at 21:32 ---------- Previous post was at 21:28 ----------

 

A możesz kolego wrzucić wykres tych 155 koni ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy Koledzy widzieli te wykresy również na hamowni w Spale. Czyli możliwe , bo nie ma zadnych przesłanek żeby było inaczej.

Edytowane przez niki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widzialem Paska co mial 149 w seri to czemu nie mogl by miec 155
Mój w Tune-up wywalił w serii 146 KM. Inna sprawa że na innej hamowni go nie próbowałem, bo mi to do niczego nie jest potrzebne. Tzn. na razie. :P Nawiasem mówiąc jak tyle ma to tylko się cieszyć i ganiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nawiasem mówiąc jak tyle ma to tylko się cieszyć i ganiać.
I tak też jest. Edytowane przez niki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
że ma większą moc i z taką /155/ opuśćił fabrykę tą informację dostałem równiez od właściciela użytkownika

ile ma KW wpisane:?: Zrobili mu chipa i po krzyku. Tak jak Łysy pisał jak użytkownik tego auta ma możliwość niech zrobi logi :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może ma silnik od T5? Tam chyba były montowane 150KM i miały czerwone TDI...

 

pzdr, kris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mój w Tune-up wywalił w serii 146 KM. Inna sprawa że na innej hamowni go nie próbowałem, bo mi to do niczego nie jest potrzebne. Tzn. na razie. Nawiasem mówiąc jak tyle ma to tylko się cieszyć i ganiać.

 

Hmm trafiłem przypadkiem na ten temat. Mam też AWX i już 3 gości którzy jeździli moim autem mówili że dobrze się zbiera i pewnie ma jakiegoś wirusa. Może też mam jakiś bonus z fabryki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A może ma silnik od T5? Tam chyba były montowane 150KM i miały czerwone TDI...

 

Na pewno nie montowali takich w T5. W T4 były 150KM, ale to i tak 2.5TDI, a nie 1.9TDI

 

Co do tematu, raczej nie uwierzę, że "po znajomości" VW zrobiło dla tej firmy auta 155KM, oczywiście wchodzi w grę zmiana mapy jeszcze przez producenta, ale na pewno były by od tego papiery. Jeździłem A8 4.0 TDI zrobionym przez Audi na 320KM (patrz avatar :D ), mimo że w dowodzie było standardowo 270KM, to w każdym serwisie wiedzieli, że jest wirusik na więcej i były dokumenty potwierdzające ten fakt. Przecież Audi czy VW itd. daje gwarancję na samochód i nie może sobie pozwolić na nieudokumentowane przeróbki.

 

Zauważcie, że właściciel cały czas twierdzi, że to nie jest gift, tylko tak zamówili z fabryki. Moim zdaniem nie ma takiej opcji żeby fabrycznie zrobili 155KM, silnik musiałby mieć inne oznaczenia. Pozostaje tylko opcja, że kupujący zażyczył sobie więcej kucyków, więc serwis oddał do zaprzyjaźnionego tunera, skasował worek pieniędzy od kupującego i podbił za to pieczątkę pod gwarancją - happy end ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawie :D to może ja nie mam w swoim 90 KM tylko ze 120 :D:D:D:D hehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności