Skocz do zawartości
jaca1971pl

problem po użyciu COMMANDER VAG K+CAN

Rekomendowane odpowiedzi

witam,wiem że to jest forum o paskach, ale 2 autko moje to caddy 1,9tdi z 2006 i tak po sąsiedzku prosił bym o pomoc szanowne grono naszego forum.

o tuż kupiłem COMMANDER VAG K+CAN 1,4 i tak testowałem go na Caddy, niby wszystko ok, zero błędów ale za 3 razem wyłączył mi ASR w aucie. nie wiem jak to zrobiłem, używałem 2 programów- polski vag4,9 oraz VAG K-CAN COMMANDER 1.4. CZY któryś z kolegów pod powiedział by mi jak załączyć ASR na nowo, może przez podanie kanału i jego aktywację, sam nie wiem. wiem że nie ja pierwszy i nie ostatni zapędziłem się gdzieś gdzie nie wolno ale ciekawość. dzięki z góry za pomoc :kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odłącz aku na chwilkę, powinno pomóc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i nic tylko pojawiła się na żółto kierowniczka, a jeszczce to dziś zauważyłem że nie działa klima . chyba jednak pojadę gdzieś na warsztat i zapłacę frycowe.pewnie włączyłem przez polski can ustawienia początkowe. pozdro jaca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie rozkodowales

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba bez fachowca sie nie obejdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejny błąd w dobraniu kabla do diagnostyki.... can commander nie jest do diagnostyki... można nim narozrabiać porządnie nie mając wiedzy...a polski vag dziala z autami do 2004 r. więc jak Ty go mogłeś używać w Caddy 2006 r ? ? ? połączył sie wogóle?

pozdrawiam i radzę zmienić urządzenie, póki auto odpala ...

Edytowane przez albus
poprawka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polski vag 4.9 normalnie się połączył, ale ja po prostu w dwóch lub trzech kanałach pipnełem ustawienia pierwotne i to jak teraz analizuję jest pewnie powodem moich kłopotów. ale będę dochodzić jak na nowo załączyć, wyłączone funkcję. do gościa który mi to skoryguje mogę odrazu pojechać, ale jeszcze powalczę i poszukam na forach jakie kody kanałów i jak je załączyć.

a tak może ktoś podpowie- VW CADDY 2006 1,9tdi 104km. skrzynia manual. klima manual, abs/asr, pakiet elektryczny, program "polski vag 4,9"

poadrawiam i uciechy z wakacji jaca:manga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

strach w oczach - nastepnym razem będziesz mógł odpalić na sekunde auto i kontrolka żółta będzi mrygać, przy takim "losowym" zaznaczaniu/ odznaczaniu opcji...

Edytowane przez albus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności