Skocz do zawartości
Gość

Jak odryglowac drzwi ?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Witam

Nie znalazlem odpowiedzi na moj problem a mianowicie

nie moge otworzyc przednich drzwi pasazera , brak reakcji na pilota i na klamke wewnetrzna. Na poczatku tylne prawe rowniez nie dawaly oznak zycia ale zaskoczyly i chodzą .

Od wewnatrz ciagnac za klamke bolec sie wysuwa ale po chwili wskakuje z powrotem , probujac pilotem nie slychac zadnej reakcji silownika , POMOCY.

 

akurat jestem na urlopie na mazurach do tego weekend , nie zabralem vag`a wiec nie moge z czytac bledow, moze ma ktos pomysl jak to otworzyc , rozlaczyc zeby chociaz recznie zamykac i otwierac te drzwi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ci się moze przyda, bo innej opcji nie znam :D

 

EDIT//

 

Kto miał zobaczyć - to zobaczył. Fota usunięta, bo niektórym żyłka pęka :D

Edytowane przez Danek75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inny sposób 3 dni temu miałem identyczny problem nie mogłem otworzyć drzwi pasażera z przodu ani od wewnątrz ani z zewnątrz. Zrobiłem tak ściągnąłem zaślepkę pod którą są dwie śruby którymi jest przykręcona tapicerka następnie tapicerkę uniosłem do góry tylko tak z czuciem żeby wyskoczyła z tych szyn w które się ją wsadza następnie delikatnie pociągnąłem ją w stronę przeciwległych drzwi przy tym wyrywając dolne wkręty ale bez obaw nic im nie będzie dadzą się ponownie wkręcić . Jak ściągniesz tapicerke sprawdź jak jest założona linka od klamki która otwiera się drzwi od wewnątrz może ona się wychaczyła lub nie jest założona w taką rynienkę. Jeśli tam jest ok to gdy ściągnąłeś tapicerkę nie pozostaje ci nic innego jak rozebrać drzwi i zerknąć co się stało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Danek szkoda ze nie dałeś wszystkich pdf jak otworzyć każde auto :dobrze

Takie rzeczy wysyłaj z łaski swojej na pw

Edytowane przez klema6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Danek szkoda ze nie dałeś wszystkich pdf jak otworzyć każde auto :dobrze

Takie rzeczy wysyłaj z łaski swojej na pw

Kolego - złodziej takie rzeczy wie od dawna :fajny I na 100% ma szybsze i skuteczniejsze sposoby na otwarcie auta. Tak więc nie panikuj :kwiatek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego - złodziej takie rzeczy wie od dawna I na 100% ma szybsze i skuteczniejsze sposoby na otwarcie auta. Tak więc nie panikuj

Zgadza się ale pseudo złodziej któremu np z podoba się radio od kogoś dzięki temu może spróbować je sobie przywłaszczyć. Potraktuje to jako manuala :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wynajmij wikingow i niech staranuja ci caly samochod :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

tapicerke zdemontowalem (nie bez strat w zatrzaskach) ale co dalej ...

zamek jest przymocowany do drzwi od strony slupka odkrecajac blache i tak nie uda mi sie do niego dostac.

Ma kos pomysl jak mechanicznie odryglowac zamek ?

blad z vaga to

 

00929 - Locking Module for Central Locking: Front Passenger Side (F221)

27-00 - Implausible Signal

 

czekam na pomoc bo w niedziele wracam do domu a dodatkowo zatrzasnela mi sie klapa i zadnego bledu nie pokazuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł, kawałek przewodu dwużyłowego i z aku podaj napięcie na przewody czarny z niebieskim paskiem i czarny z zielonym paskiem, o ile silniczek jest dobry to zamek się otworzy, jak silniczek zdechnięty to tylko kilof i łopata Cię ratuje. Dzwoń to powiem dokładnie o co chodzi. Telefon w podpisie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez jak masz zamknięte drzwi to zamka nie odkręcisz. Jedyne co możesz zrobić to wyjać szybę i wtedy ta blacha powinna trochę więcej odstac, włożysz ręke tam gdzie zamek i podniesiesz ręką ten dzyndzel :D

Dałem ci przecież rysunek - jak zrobić z drutu otwieracz- trzeba było to zrobić i już byś miał problem z głowy :fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności