Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

siema

 

kumpel ma paska b4 , AFN. Ale ostatnio pojawił się problem - otóż np. jak uruchamia silnik, gaśnie mu automatycznie radio . Albo jak juz klekot pracuje, światła są włączone a otworzy się drzwi to brzęczy jakis wyjek. Jakieś pomysły ?? Kostka stacyjki??:dolamam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WYJEK to brzęczy bo światła są włączone to normalne

RADIO mu gaśnie bo mam przez stacyjkę pewnie i żeby uruchomić silnik to radio się wyłącza (mam podobnie w escorcie brata)i po chwili powinno samo się włączyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale właśnie się nie włancza i w tym problem.

 

a co do świateł to na zapalonym silniku nie powinno nic wyć , przynajmniej wg mnie. Jak jest wyłączony motor to owszem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to pewnie ma zwarcie do masy na czujniku i nawet przy zapalonym WYJEK się odzywa a radio jak jest podłączone czy przez stacyjkę ?

jeśli tak to niech zrobi obejście i na stały + wstawi pamięć radia i będzie mógł włączać radio bez kluczyka

 

---------- Post added at 18:37 ---------- Previous post was at 18:32 ----------

 

a czy auto nie zostało zalane czasem ub może jest po powodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic z tych rzeczy :dupablada

 

to mówicie żeby sobie darować zmianę kostki stacyjki??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na próbę możesz zobaczyć czy to kostka lub przewody od niej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o piszczenie podczas otwartych drzwi (mam takiego samego paska) to występuje tylko i wyłącznie przy zgaszonym silniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już zależy jak się podłączy buzzer, fabryczny zachowuje się tak jak pisze Flower, natomiast te dokładane z allegro zwykle wyją niezależnie od tego czy silnik pracuje czy nie (wystarczy otworzyć drzwi). kwestia prostszego podłączenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdź całą wiązkę idąca od radia miałam ten sam problem i co się okazało stopione przewody były i dostawał zwarcia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam podobny problem co kolega tylko że z światłami. Przenie świecą a tylne.. nic a nic.. Bezpiecznik świateł stopu wymieniony dalej nic.. Wie ktoś w czym tkwi problem?

 

Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podmień wyłącznik świateł.

Mam dzisiaj taki zamiar.. Ale jest jeden problem.. Gdy wyciągnąłem włącznik świateł był strasznie gorący.. I na dodatek wypaliło mi bezpiecznik od podświetlenia liczników..

Boję się że jak wsadzę nowy włącznik trafi go szlag..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze sprawdź krańcówkę w drzwiach. po drugie to normalne że radio się wyłącza na czas rozruchu żeby zaoszczędzić energie na rozruch. nic nadzwyczajnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności