Skocz do zawartości
AkUu

Podlokietnik czy warto?

Rekomendowane odpowiedzi

siema

 

tak sobie przegladalem neta i trafilem na to:

 

http://allegro.pl/item1113219391_podlokietnik_dedykowany_vw_passat_b5.html

 

http://allegro.pl/item1145418355_podlokietnik_dedykowany_vw_passat_b5_audi_a4.html

 

czy ktos to montowal?warto?

widze ze to nie sa te badziewne montowane do plastiku tylko ten wyglada mi ze do tunelu jest montowany?

 

dzieki za info pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ,że oryginalnie nie masz podłokietnika? Jeśli nie to musisz tunel przerobić(no chyba że jest zaślepiany ale tego nie wiem) W takim wypadku myślę że lepiej kupić używany tunel wraz z podłokietnikiem-ceny bardzo podobne a oryginalne.Ja kupiłem 2 razy zamiennik na wzór oryginału(zamek drzwi,klamki ) I nikt ani nic mnie nie przekona do kupna zamiennika w takich kategoriach użytkowych.Lepiej kup używane daj obić podłokietnik mechanizm opuszczania/dźwigania podłokietnika dobrze wyczyść i na pewno będziesz zadowolony.Na allegro tego pełno.

Edytowane przez MaXior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

ok dzieki za rade, wlasnie nie bylem przekonany do takiej dokladki

dobrze ze mam anglika bo na allegro tego faktycznie pelno wiec do mojej wersji na pewno bedzie pasowac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiec tak ja kupiłem jasny orgynał za 20 zł i mam wyciołem tylko mały prostokonty otwór i skreciłem ale radze kupic z dołem bo sa inne mocowania a wiec jak masz okazje kupic to kupuj z tunelem trochu dopłacisz ale bedzie oki nie lubie podróbek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja montowałem do swojego podłokietnik z audi a4 ,nie miałem oryginalnie fajna sprawa polecam i nie było z tym duzo roboty, tunel srodkowy mam starszego typu czyli tylna popielniczka otwierana i wyjmowana z gory,dzieki niemu mam wiekszy komforcik jazdy (tak mi sie wydaje)i kolejne miejsce gdzie moge cos schowac i tego nie znalesc:doh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki za odpowiedzi :D na ebayu kaszana bo jakies dwa pouszkadzane tylko,

chyba sie bujne na szrot moze cos sie wyciagnie z jakiegos padalca :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kolego kupiłem na szrocie za 5 funa:dobrzeale sam odkrecałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności