Skocz do zawartości
Gość kb24

brak ogrzewania

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, proszę pomóżcie bo już szlag mnie trafia.

Passat 1,9tdi rok 1993 praktycznie brak ogrzewania.

Wymieniłem termostat, przepłukałem kretem nagrzewnicę (zasilający i powrotny gorący), temperatura silnika 90 stopni, linki sterujące otwarciem i zamknięciem działają prawidłowo

Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziles linki i pancerze czy dobrze sa zalozone na obu stronach (na pokretlach i na klapach)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klapki do regeneracji=ponownego obklejenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dokładnie przeczytałem problem i pozostają tylko te klapki

 

---------- Dodano o 19:49 ---------- Poprzednia wiadomość o 19:48 ----------

 

Będę musiał demontować airbag od pasażera??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz klimę, climatronic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Będę musiał demontować airbag od pasażera

 

będziesz musiał, ale nie jest to żaden problem. 5 min odkręcania kilku śrubek na krzyżaka. przed odłączeniem taśmy airbag odłącz akumulator ;)

powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki dam znać czy to pomogło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
masz klimę, climatronic?

O właśnie. I tu jest większy temat do przegryzienia, niż z "jaśkiem". To jest odpowiednie zapytanie w temacie, tylko zainteresowany nie wie chyba co ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
będziesz musiał, ale nie jest to żaden problem. 5 min odkręcania kilku śrubek na krzyżaka. przed odłączeniem taśmy airbag odłącz akumulator ;)

powodzenia

 

dwa razy już wyjmowałem ten "plastik" w którym jest wiatrak zeby dostać się do klapek bez zdejmowania poduszki więc nie rozumiem po co ją wyjmować???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okleiłem klapki i grzeje jak szalony. Dzięki za doradztwo. Demontaż poduszki znacznie ułatwia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takze wlasnie wrocilem z oklejania klapek. Nie dostalem sie tylko do tej rozdzielajacej kierunek dmuchania ale wymacalem, ze cosik tam na niej jes zcz e zostalo i w miare przelacza. JEdyny babol to zdechla mi blas zka w pokretle w biegow dmuchawy ;/ nie moze wszystko ladnie grac do konce. Ma ktos jakis patent na ten blaszek? Czy szukac calego panelu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zdechla mi blas zka w pokretle w biegow dmuchawy

 

co dokladnie z nia?

przy panelu pod radiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

genau. Ten caly selektorek biegow mi sie na pierwszym biegu zablokowal. Po lekkiej perswazji silowej blaszka pod pokretlem (w ksztalcie takiego pokrzywionego T) sie jakos pogla i albo haczy o styki albo wcale nie dziala. Poglem to jakos, bo ciemno a musialem kobite do roboty zaiwesc i mam tylko pierwszy bieg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Tylko ze to nie pomogło. Zauważyłem tez ze plyn leci z niskim cisnieniem, dopiero po wcisnieciu gazu zaczyna leciec wiekszym cisnieniem."

 

To wskazywałoby na słaby obieg płynu. Może być to uszkodzona pompa wody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
genau. Ten caly selektorek biegow mi sie na pierwszym biegu zablokowal. Po lekkiej perswazji silowej blaszka pod pokretlem (w ksztalcie takiego pokrzywionego T) sie jakos pogla i albo haczy o styki albo wcale nie dziala. Poglem to jakos, bo ciemno a musialem kobite do roboty zaiwesc i mam tylko pierwszy bieg.

 

wyjmij cały panel pokręteł z samochodu na stół i będziesz dokładnie widział co się stało. Teraz jest tylko domyślanie się. Możliwe, że jest ona cała a tylko zgięta. Jeżeli wgl. by nic nie działało wychodziłoby, że jest ułamana. Wyjmij cały panel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nowy jestem i chyba nie mam jescze mozliwosci pisania nowego tematu ( chyba ze juz zle widze bo pozna godzina ) ale chcialem podpiac sie pod ten temat z moim problemem. Mianowicie tydzien temu kupilem B4 2.0 115km kombik. W schowkach w bagazniku tych po bokach na gasnice, apteczki itp zbiera sie woda. Tam sa jakies dziury ale doszedlem do wniosku ze to sa dziury z nawiewu i przez to nie powinna sie dostawac woda. Przez to paruja mi mocno szyby ( tak mi sie wydaje ze to glowna przyczyna). Czy ktos mial moze takowy przypadek i moze ktos pomoc w temacie skad ta woda sie tam dostaje????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szyber masz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak mam szyber i jest zepsuty tzn lewa strona prowadnice trzeba naprawic no i jest tam szpara to od tego ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpływy od szybra masz zatkane. Musisz je udrożnić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie sa te odplywy jak je znalezc ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności