Skocz do zawartości
robertAVF

samowyłączające sie postojowki po wlaczeniu alarmu ala audi Q7, S6 itd-jak zrobic

Rekomendowane odpowiedzi

witam. mysle ze jest to odpowiedni dzial na te pytanie:) ostatnio widzialem w kilku autach, klasy nowych mercedesow albo audi Q7 fajny bajer;p podoba mi sie to ze po uzbrojeniu alarmu w samochodzie postojowki wylaczaja sie po kilkunastu sekundach. wiem ze wiekszosc z was powie "po co ci to" ale chcialbym pokombinowac i takie cos wstawic tylko troszke o innym dzialaniu. np wylaczam silnik, gasze swiatla, wychodze z samochodu, wlaczam alarm, zapalaja sie postojowki na 5-10sek i gasna. co wy na to czy ktos moze pomoc w tym?jakis schemat, podlaczenie. przerobienie czegos.. pozdrawiam:)

Edytowane przez robertAVF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podlączylbym się do tematu bo też mi takie coś chodzi po glowie - coming leaving home. Może dalo by się pod lampkę oświetlenia wnętrza podlączyć - dopóki pali się lampka dopóty palą się postojówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dopóki pali się lampka dopóty palą się postojówki.

zamykasz auto to lampka gaśnie odrazu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marian11 dzieki. nie znalazlem tego wczesniej;)

ktos pisal ze pod lampki od podsufitki. po uzbrojeniu auta odrazu gasna wiec z tym nie wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak podepniesz pod lampki od podsufitki nawet gdyby nie gasly od razu to wtedy kiedykolwiek otworzysz drzwi zapala Ci sie postojowki ew. halogeny wiec to nie jest dobre rozwiazanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy interesuje mnie taki efekt jak do 30sek tego filmu reszta juz nie. . pomoze ktos zrobic taki zestaw??:) tylko zamiast led aby zapalaly sie halogeny

 

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=6U2RmZB-Oqo[/ame]

Edytowane przez robertAVF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podlączylbym się do tematu bo też mi takie coś chodzi po glowie - coming leaving home. Może dalo by się pod lampkę oświetlenia wnętrza podlączyć - dopóki pali się lampka dopóty palą się postojówki.
Jak masz niefabryczny alarm, to wystarczy podpiąć pozycje przez przekaźnik pod sygnał zamykania. Ustawić go żeby trwał dłużej (zwykle centralki sterują max 25-30 s).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra ale moze ktos potrafi przedstawic schemat co do czego podpiac..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności