Skocz do zawartości
Gość dziki2324

Skradziono felgi......

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy dokładnie czytacie?Felgi skradziono w Aleksandrowie Łódzkim.Felgi znaleziono w Aleksandrowie Łódzkim.Więc jakie allegro?Jeden zamówił drugi załatwił. Dlatego liść dla kupca!Tyle w tym temacie.

 

Nie wiemy jak było z tymi kołami, kto je zamawiał, kto je odkręcał i kto sprzedawał. Nie osądzajmy więc nikogo. Ja jak szukam czegoś na aukcjach, to wybieram najchętniej takie z mojej okolicy z możliwością odbioru osobistego.

 

 

PS. Fajny podpis :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PS. Fajny podpis

 

:lol o tym samym pomyślałem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja popieram kolege skrzypka , jednemu i drugiemu ręce przy dupie uciąć.. i nie ma tłumaczenia "nie wiedziałem", mam nie pewne źródło = nie kupuje!! nie ma popytu= nie ma podaży!!

 

Anty przeciwkradzieżówki jakieś kolego miałeś na tych kołach? niby "zbedny gadzet" ale byle gnój Ci felg nie podkorbi...Najlepiej dać dwa rodzaje na felgę(jeśli często stoi pod blokiem)tudzież , kolega miał kiedyś śruby z ZAMKIEM żeby odkręcić śrubę trzeba było otworzyć zamek!!), 2krotnie uratowało go to przez zapierdzieleniem kół, choć raz stracił 8 śrub :lol2 (chyba ze złości zabrali :lol2 )

 

 

po za tym jak masz w okolicy górkę stawiaj na górce :D to tez utrudni :D albo chociaż może przy okazji upadnie z lewarka i łapy upier....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam nie pewne źródło = nie kupuje!!

 

Jasneeee, zawsze jak coś kupujesz na allegro to robisz wywiad środowiskowy czy to jest pewne źródło czy nie ?? Walisz po kometach i tyle założę się oto. A jak złodziej będzie miał 99% pozytywnych to kupisz czy nie?? Czy wyczujesz to jakoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zawsze jak coś kupujesz na allegro

z używanych rzeczy na allegro kupiłem tylko zaciski hamulcowe od 406 HDi

jeśli kupuje kupuje nowe z paragonem, a większość rzeczy kupuje w hurtowniach u mnie w mieście. Allegro służy mojej pani do kupowania kosmetyków i gałganów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jak kupiłeś jedną rzecz to nie możesz się obiektywnie wypowiedzieć o legalnych źródłach na portalach aukcyjnych. Ja sporo kupuje i jak pisałem wyżej sugeruje się komentarzami innych, co nie zmienia faktu że mógłbym kupić coś od złodzieja z pozytywami, nie wiedząc o tym. I to tylko próbuje ci pokazać. A wy zaraz hura obcinamy rączki....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z używanych rzeczy na allegro kupiłem tylko zaciski hamulcowe od 406 HDi

jeśli kupuje kupuje nowe z paragonem, a większość rzeczy kupuje w hurtowniach u mnie w mieście. Allegro służy mojej pani do kupowania kosmetyków i gałganów...

Nie każdego stać na kupowanie wszystkiego nowego,nie w każdej miejscowości są hurtownie i nie raz się opłaci kupić nowe na allegro z wysyłką,niż jechać do odległej hurtowni gdzie i cena nieraz wyższa niż na allegro z przesyłką to jeszcze dochodzi koszt i czas dojazdu.Także nie upychaj wszystkich do swojej szufladki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki to nie temat o kupowaniu na allegro. Mam podczyścić?:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obcinamy ręce, juz Hamurabi wiedział że to jedyna droga, innej opcji nie ma , pobłażliwość prowadzi do rozprzestrzeniania, i normalizacji zjawiska, nie kupuje na allegro używanych rzeczy (choć przypomniałem sobie kupiłem jeszcze sprzęt HiFi po który sam osobiście pojechałem i pomagałem kolesiowi zdejmować z regału własnego, mieszkał niedaleko),ogólnie kupując na allegro wymagam co najmniej paragonu,zadaje mnóstwo pytań nim coś kupie, sprawdzam sobie w bazie czasami jak mi sie nudzi czy nie mamy delikwenta "na czarnej liście" wpisuje nick w google (sporo osób używa takich samych lub podobnych) kupuję od "znajomych" no sposobów na unikniecie kupna sprzętu z tzw."pompy" jest wiele... i nigdy nie przytaknę osobie która mówi że paserowi czy złodziejowi nie należy ucinać rąk..(usprawiedliwiam kradzież pokarmu, i wiedzy ;-) jeśli kogoś nie stać)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To rozmowa na temat legalności źródeł ;) a temat jakby nie było zahacza oto:)

 

---------- Post added at 11:27 ---------- Previous post was at 11:26 ----------

 

i nigdy nie przytaknę osobie która mówi że paserowi czy złodziejowi nie należy ucinać rąk

 

Ale to nie o tym mowa ! Ja też bym ucinał. Przeczytałeś powoli mój post który napisałem wyżej ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość instatu

witajcie

 

w sprawie wyjasnienia

 

skradzione w Aleksie i znalezione w Aleksie a kupione gdzie - na autogiełdzie w Łodzi więc owszem idiota z niego ale nie wygląda na takiego co kradnie

 

cieżko styrany był jak wyszedł do swojego auta bo jest budowlańcem, poprostu głupio zrobił że pojechał po alusy na giełdę gdzie znakomita część towarów jest kradziona.

 

w sumie powiem jedno

 

 

Cieszę się jak diabli że odzyskałem koła wwooooooooooooooooooooooooooooooooowwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww!!!!!!!!

 

 

tym miłym akcentem rozpoczynamy przygotowania do weekendu :-).

 

 

 

szerokości i sprawności

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdarza się, koles mógł je kupić u jakiegoś wulkanizatora.. po prostu zmieniał opony czy kupował nowe i pewnie była mega promocja akurat na Twoje koła. Zdarza sie, mi kiedyś z piwnicy sezonowe zimówki z Goodyear'a ukradli... bankowo na jakiś szrot do oponiarza poszły za grosze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale historia, pogratulować szczęścia:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mógłbym kupić coś od złodzieja z pozytywami, nie wiedząc o tym. I to tylko próbuje ci pokazać. A wy zaraz hura obcinamy rączki....
nauczył byś się pić przez słomkę albo trzymać kieliszek kolanami tylko dziwnie by wyglądało jak byś tak pił :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Instatu, super że tak to się skończyło. Ale powiedz mi - z czystej ciekawości - Ty miałeś jakieś numery na tych felgach wybite, jakiś papiery z ich numerami? Jak policja stwierdziła, że te akurat są Twoje?

 

Mnie też chcieli podprowadzić alusy w biały dzień spod hipermarketu (BBS'y od W8) ale wykręcili 4 śrubki i trafili na 5, zabezpieczającą. I się na szczęście im nie udało - teraz są już po dwie różne w każdym kole. Przynajmniej go nie urwę jak wcześniej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie każdego stać na kupowanie wszystkiego nowego,nie w każdej miejscowości są hurtownie i nie raz się opłaci kupić nowe na allegro z wysyłką,niż jechać do odległej hurtowni gdzie i cena nieraz wyższa niż na allegro z przesyłką to jeszcze dochodzi koszt i czas dojazdu.Także nie upychaj wszystkich do swojej szufladki.
no własnie dlatego teza tej rozprawki brzmi : Ludzi nie stać na nowe części zamienne dlatego ilość złodziejaszków nie maleje bo jest popyt na tanie uzywki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość instatu

w odpowiedzi na pytanie o identyfikację to są to niestandardowe fele - pokryte srebrnym lakierem na czarnym podkładzie - od wewnątrz zalane czerwoną farbą od malowania sprejem zacisków i marki allesio - o konkretnym wymiarze - czego nie dało się dowiedzieć bez zdjęcia kół z samochodu - tymbardziej że koles się przyznał że zakupił je na autogiełdzie za jak się okazało śmieszną i podejrzaną kwotę 450 zł -komplet- i do tego się przyznał że sam je pomalował :-) jakimś tanim spreyem co było widać na pierwszy rzut oka. na tej podstawie doszło do okazania i przekazania mi felg i przy okazji odsprzedaży opon, które jak się okazało były kolesiowi już niepotrzebne... ( ciekawe dlaczego ;-) )

Edytowane przez instatu
błędy w pisowni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności