Skocz do zawartości
Tomasz12345656

Kontrolka poduszki pasażera

Rekomendowane odpowiedzi

Kto wogóle wymyślił, żeby umieścić w taki miejscu ważne elektroniczne moduły ( w moim przypadku jeszcze dochodzi sterownik skrzyni)
To wywalaj to wyżej, ja tak zrobiłem i teraz się nie martwię o moduł że go zaleje.
jak nie masz palnow na łikend to poczytaj http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=79683 bo chyba cie z grupy nie kojarze,bede pare laptopów i troche kabli,wez flaszke i sie zrobi
Właśnie to chciałem autorowi zaproponować. Spoty są nie tylko aby się spotkać i pochlać (chociaż i po to ;) ) ale także po to aby pogadać o bolączkach naszych aut i ewentualnych naprawach. Szczególnie w waszym przypadku (emigracja) jest to szczególnie potrzebne aby sobie nawzajem pomagać. Co do kabelka VAG z alledrogo, taki kasujący błędy kosztuje tylko ok.50 zł (sprawdzone, wykasowany błąd poduszki w T4).Co do tego
Kupiłem kiedyś taki kabelek, ale niestety na dwóch kompach nie udało się go uruchomić.

Wymieniłem na nowy i znowu to samo.

Tylko poczta na mnie zarobiła!

To należy poczytać troszkę w dziale VAG i byś wiedział że niektóre kable nie chodzą pod vistą i windowsem 7 bo to mogla być przyczyna że kabel nie działał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lukas.g60 dzięki za zaproszenie ale niestety nie da rady,zaczynam pracę (pracuję 4 na 4), a po drugie mam 300 mil do spotkania.

Kupię kabel pożyczę lapka ,i pokombinuję sam,może się coś uda :)

Znając moje szczęście posypie się troszkę mięsa :):):wsciekly

Jak nie dam rady to będę szukał po przyjeździe do PL .

Ewentualnie kogoś w pobliżu DA8....

Raz jeszcze dzięki za zaproszenie i miłej imprezki.

Edytowane przez Tomasz12345656

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To wywalaj to wyżej, ja tak zrobiłem i teraz się nie martwię o moduł że go zaleje.

 

Nie mam zamiaru-nie cierpię na nadmiar czasu. Jak do tej pory okresowa kontrola drożności odpływów wystarcza ;) Śniegu u nas raczej nie ma więc i mniej wilgoci pod dywan przenika w zimę. Co nie zmienia faktu, że pomysł umiejscowienia tego jest zrobiony typowo (celowo) pod serwis-koncerny i warsztaty muszą z czegoś przecież żyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki pomocy ludzi z forum problem rozwiązany ,kontrolka zgasła i człowiek się czegoś nauczył nowego.

Serdeczne Dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i super :)

Kupiłeś kabelek? Jeśli tak to na pewno Ci się przyda i to nie jeden raz ;) Dla mnie teraz bez tego to jak bez ręki, a kupiłem tylko po to żeby błąd wykasowac po wymianie czujnika temp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kabelek kupiony, ja też go kupiłem by wykasować błąd poduszek.

Ale apetyt rośnie w miarę jedzenia, i tu pojawia się problem bo mogę zdiagnozować Air bag,ABS,silnik ale nic poza tym reszta pokazuje brak łączności:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś jeszcze móc zrobić klimatronik- jak masz, radio jak masz oryginał, licznik, moduł komfortu. Spróbuj odłączyć aku na chwilę. Miałem tak kiedyś z modułem komfortu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok.Spróbuję.

Klimatronika nie mam,i oryginalnego radia tez brak:) ,ale chciałem sprawdzić właśnie licznik i moduł komfortu.

 

Poszło :kciuki:kciukiale w dalszym ciągu nie wiem gdzie się sprawdza oryginalny przebieg?:wsciekly

Edytowane przez Tomasz12345656

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w dalszym ciągu nie wiem gdzie się sprawdza oryginalny przebieg?

Do tego to tylko VAG K+Can commander. Ale u Ciebie i tak przebieg nie zapisuje sie w sterowniku silnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lub vcds od wersji 908. Ale też niestety nie u Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest jakiś sposób na sprawdzenie oryginalnego przebiegu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności